Koniec Zabawy W Chowanego: a co w tym dziwnego…?


A co w tym dziwnego, że chcemy zjeść obiad w restauracji? Nic.  A co w tym dziwnego, że dziecko też je obiad w restauracji? Nic.

STARTUJEMY Z DRUGĄ EDYCJĄ KAMPANII: „KONIEC ZABAWY W CHOWANEGO”.

Po Waszym fantastycznym odzewie z zeszłorocznej kampanii nie mogliśmy nie podjąć tematu po raz kolejny! W zeszłym roku było centrum handlowe, restauracja, parki i kościół. Tym razem również będzie i trochę wesoło i trochę na poważnie, a wszystko żeby wspierać mamy karmiące piersią!

Kampania Koniec zabawy w chowanego ma przede wszystkim edukować. Tak jak w zeszłym roku zapraszamy Was do odwiedzenia strony www.konieczabawywchowanego.pl gdzie znajdziecie vademecum karmienia piersią w miejscach publicznych.

Poprowadzi ono za rączkę Was oraz wszystkie osoby zainteresowane, po prawach mam karmiących piersią w przestrzeni publicznej.

Znajdziecie w nim także informacje jak się zachować widząc mamę karmiącą piersią oraz wskazówki dla zarządców, wskazujące jak ułatwić mamom karmiącym przebywanie w przestrzeni publicznej!

Razem z Femaltiker i Radiem Kolor zapraszam Was do obejrzenia pierwszego z serii trzech klipów o karmieniu piersią. W tym klipie miałam przyjemność wcielić się w rolę kelnerki… Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

 

A już niebawem zapraszam na kolejny klip!

A na koniec kilka zdjęć z planu

 

 

 

Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

skomentuj

Bezpłatne tapety

Bezpłatne e-booki