Warsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś CafeWarsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś Cafe

Warsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś Cafe


Na początku września zostałam zaproszona do poprowadzenia warsztatów o karmieniu piersią w Szumiś Cafe. Kawiarnia ta, mieści się w Warszawie przy ul. Nowolipie 25 na Muranowie i została założona przez producenta Szumisia.  Odbywają się w niej różne warsztaty i spotkania dla rodziców z Warszawy m.in. o chustowaniu, gordonki czy spotkania grupy Mlekoteka. Ja miałam przyjemność poprowadzić w Szumiś Cafe pierwsze zajęcia o karmieniu piersią.

Warsztaty trwały ponad 5 godzin. Udział w nich wzięło łącznie ponad 40 mam (i były też babcie!).  Poniżej znajdziecie fotorelację z tego wydarzenia.

Często dostaję pytania od Was pytania jak wygląda taki warsztat kilkugodzinny, co się na nim dzieje i o czym na nim mówię.

Odpowiadam !

Warsztaty „Karmienie piersią od A do Z” w Szumiś Cafe odbywały się po raz pierwszy (ale nie ostatni – w planach kolejne spotkania i kolejne tematy – szykujemy się już na odstawienie i na niespodzianki na koniec roku 😉 ). Ponieważ na pierwsze spotkanie zapisało się dużo mam, to wspólnie z managerką Pauliną postanowiłyśmy, że zrobimy dodatkową grupę po południu.  I tak od 11 do 17:30 odbywały się warsztaty.

Jeden warsztat trwa ok. dwie i pół godziny i łączy teorię z odrobiną praktyki.  Pierwsze dwie godziny to wiedza o karmieniu piersią w pigułce oraz praktyczne zajęcia, które pokazują jak ważny jest sposób przystawiania dziecka do piersi oraz pozycja w jakiej karmimy dziecko. W czasie wykładów można zadawać pytania.

Przez ostatnie 30 minut uczestnicy mają okazję do zadawania dodatkowych pytań zarówno w grupie jak i indywidualnie.

Każdy uczestnik otrzymuje ode mnie drukowane materiały z wykładów oraz naklejki „Karmię piersią – jem normalnie”

W przygotowaniu kolejne tematy.  Jeżeli macie pomysł na warsztat, który miałabym dla Was poprowadzić to koniecznie napiszcie na co czekacie.

Dla kogo są warsztaty, które prowadzę:

  • dla mam w ciąży – one najwięcej skorzystają z udziału, bo warsztat omawia wszystkie czynniki wpływające na karmienie piersią od ciąży i porodu
  • dla mam noworodków i niemowląt
  • dla babć i ojców – tak właśnie – jeżeli możecie to zabierajcie na ten warsztat swoich bliskich – oni są bardzo mile widziani i na pewno wielu ciekawych i przydatnych rzeczy się dowiedzą!

Koniecznie śledźcie profil na Facebooku Szumiś Cafe i mój, żeby nie przegapić kolejnych spotkań, a my już szykujemy dla Was niespodzianki 😉

Wszytskie wydarzenia znajdziecie też w mojej zakładce wydarzeń na blogu TUTAJ

Zdjęcia Krystian Pakieła | Szumiś Cafe

Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

Comments are closed here.