Majtki menstruacyjne – recenzja (aktualizacja 2023)


Na początku wakacji kupiłam sobie kilka par majtek okresowych.

Ważna uwaga: ten post nie jest sponsorowany. Majtki (oprócz jednych) kupiłam sama. Jest to moja opinia na temat ich stosowania.

Dzisiaj przychodzę z podsumowaniem testowania.

Marki majtek które testowałam: skrojone.pl, Wimin, Sporty Sis, Clarkk, Trust na słabsze i na mocniejsze krwawienia, chińskie majtki z Allegro.

Od razu powiem, że chińskie z Allegro  nie nadają się do niczego, jedynie jako zabezpieczenie dodatkowe np. do tamponów czy kubeczka. Ponadto rozmiarówka jest całkowicie od czapy. Zamówiłam jeden rozmiar, przyjechał inny. W ogóle skreśliłam je po pierwszy użyciu i o nich poniżej nie będę pisać.

Wszystkie pozostałe majtki jak najbardziej spełniły swoje zadanie. Różnie było z ich chłonnością w zależności od dnia okresu. Wiem, że jest to bardzo indywidualna sprawa dlatego nie ma tutaj „lepszych” ani „gorszych” majtek.

Zanim jednak przejdę do swoich doświadczeń najpierw napiszę jak wygląda z grubsza mój okres, żeby był punkt odniesienia.

Zwykle mój okres trwa 7 dni. 3 dni to intensywne krwawienie, 2 dni to krwawienie lżejsze a ostatnie 2 dni to plamienie. Pierwsze dni to dla mnie 2-3 tampony maxi w dzień a w nocy 2 podpaski na noc. Kolejne dwa dni to 3-4 tampony normal (tylko dlatego że nie lubię nosić ich długo) i jedna podpaska w nocy normal 4/7 kropelek. Pozostałych dni nie liczę bo to już tylko wkładki.

Moje wrażenia z dwóch okresów. Jako noc przyjmuję czas między 23 wieczorem a 9 rano.

UWAGA: ZDJĘCIA SĄ MOJEGO AUTORSTWA. ZWYKLE NIE PRASUJĘ MAJTEK.

Wimin

LINK

90 zł

Kupiłam je sama

Pierwsze trzy dni majtki Wimin wytrzymują u mnie ok. 3-4h i przeciekły mi z przodu jak siedziałam za pierwszym użyciem. Mam poczucie, że warstwa chłonna jest trochę za nisko wszyta w przedniej części. Dni z lżejszym krwawieniem majtki wytrzymują świetnie i 8-10h spokojnie się sprawdzają. Majtki są baaaardzo wygodne, miękkie i eleganckie. Dodatkowym plusem jest super szeroka rozmiarówka! Nosiłam je na noc od 2 dnia i super wytrzymały całą noc bez zabrudzeń. (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian)

Wimin Majtki menstruacyjne light

LINK

Cena: 90 zł

Otrzymałam je w prezencie od marki Wimin

Bardzo fajne majtki na ostatnie dni okresu albo jak czekasz na okres i może się pojawić w każdej chwili. Korzystałam z nich tylko w takich sytuacjach i bardzo dobrze się sprawdziły!

Wimin Majtki menstruacyjne regular

LINK

Cena: 90 zł

Otrzymałam je w prezencie od marki Wimin

Jedyne jasne majtki które mam. Używam ich już od ok. 6 miesięcy (od połowy 2022 roku) i co mnie zdziwiło nie są poplamione także duży plus. Myślę, że te majtki są dobre na dni ze średnim krwawieniem – wytrzymują ok 6-8h. Pierwszego dnia okresu przeciekły mi po 3h ale tylko po bokach (wszystko pięknie się sprało w normalnym praniu). Są bardzo wygodne i czuć, że są wykonane z miękkiej bawełny. Bardzo dobrze się noszą!

Na hasło HAFIJA czeka na Was 10% rabatu na zakupy w sklepie allwimin.com

KOD DZIAŁA NA WSZYSTKO BEZ OGRANICZEŃ CZASOWYCH I PRODUKTOWYCH
NIE OTRZYMUJĘ PROWIZJI / WYNAGRODZENIA Z TYTUŁU RABATU

Sporty SIS

LINK

Cena: 144 zł

Kupiłam je sama

Mój kolejny faworyt na mocne krwawienie. Bardzo dobrze chłoną i około 10-12 h wytrzymują bez żadnych przecieków. Są wyjątkowo wygodne tylko trzeba dobrze wybrać rozmiarówkę. Najlepsze wg mnie na noc bo mają wysoko na tył podciągniętą wkładkę chłonną. Bardzo wygodne pod kątem kroju, mają wysoki stan i w ogóle się nie przemieszczają.  Na minus – dość gruba wkładka która szeleści. Co prawda słychać ją tylko w cichych okolicznościach ale jednak. No i dużo takiego materiału sztucznego na zewnątrz. Mam na uwadze, że kupiłam model sportowy, bo chciałam żeby  były bardzo przylegające, ale bardzo przypominają materiał na strój kąpielowy. (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian)

Na hasło HAFIJA otrzymacie 15% rabatu na pierwsze zakupy w sklepie www.sisunderwear.pl

KOD RABATOWY OBOWIĄZUJE NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE I NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI I KODAMI RABATOWYMI.
NIE OTRZYMUJĘ PROWIZJI / WYNAGRODZENIA Z TYTUŁU RABATU

TRUST – majtki o mniejszej chłonności

LINK

Cena: 89 zł

Kupiłam je sama

Tutaj majtki na pierwsze trzy dni sprawdzają się gorzej – ok. 3-4h, ale ten model jest dedykowany na słabsze krwawienie. Dwa dni kolejne wytrzymały ok 8-10h. Nosiłam je tylko w te lżejsze dni i wtedy spokojnie zabezpieczają przez ten czas. Plusem jest wygoda – majtki mają wysoki stan, świetnie leżą, są mięciutkie i cieniutkie w miejscu wkładki chłonnej. Super sprawdzają się pod spodnie. Sprawdzają się też jako majtki codzienne i noszę je też bez okresu. Nie nosiłam ich na noc. (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian)

TRUST – majtki o wysokiej chłonności

LINK

Cena: 76 zł

Otrzymałam je w prezencie

Bardzo dobrze sprawdzają się w dniach o obfitym krwawieniu. U mnie wytrzymały ok. 9-10h drugiego dnia z silnym krwawieniem. Po 10h odcisnęły się na poduszcze krzesła jak usiadłam. W nocy bez żadnej wpadki, świetnie chłoną krew. No i wielki plus za wkładkę, która sięga wysoko do góry z tyłu. Zero zabrudzeń jak śpi się na plecach. Minusem jak dla mnie jest trochę za niski stan, ale bardzo wygodna jest szeroka gumka w pasie. Osobiście  na dni z obfitszym krwawieniem i na noc lubię majtki z nieco wyższym stanem ale to jest moja indywidualna preferencja. Są bardzo wygodne, miękkie uszyte z bawełnianej tkaniny. (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian)

majtki TRUST o wysokiej chłonności

Majtki TURST – bokserki

LINK

Cena: 99 zł

Otrzymałam je w prezencie od firmy

Bardzo wygodne majtki menstruacyjne. Muszę powiedzieć, że miałam trochę obaw co do bokserek, bo szczerze mówiąc bałam się, że coś pójdzie bokiem. Tak się nie stało i bardzo dobrze się sprawdziły – szczególnie lubię je nosić na noc (mimo, że warstwa chłonna nie jest doszyta do samego pasa, to jednak nie przeciekają w nocy). W czasie pierwszych dwóch dni okresu wytrzymały u mnie ok. 8h, 3 i 4 dnia już nawet 10h bez przeciekania. Myślę, że mogłabym pokusić się na 12h ale nie stosowałam ich tak długo. (Głównie dlatego że mam już tyle majtek, że wymieniam je dość często🤣) (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian aktualnie moje ulubione na 1 dzień okresu)

Majtki TURST – ELASTYCZNE MAJTKI MENSTRUACYJNE MOCNO CHŁONNE Z WYSOKIM STANEM

LINK

Cena: 99,90 zł

Otrzymałam je w prezencie od firmy

Majtki z wysokim stanem (czyli moim ulubionym), Są bardzo delikatne w dotyku i mocno przylegają. U mnie spokojnie starczyły drugiego dnia na ok. 6-7h. Po tym czasie nie przeciekły ale aktualnie (czerwiec 2023) nie chodzę w majtkach menstruacyjnych dłużej niż ok 6h (bo mam ich tak dużo że mogą zmieniać często).

Bardzo lubię je pod obcisłe spodnie oraz na noc bo mają wysoko warstwę chłonną więc jak się położę na plecach to też jest zabezpieczenie.

Na hasło HAFIJA czeka na Was 10% rabatu na zakupy w sklepie trustunderwear.eu

RABAT OBOWIĄZUJE BEZTERMINOWO NA CAŁY ASORTYMENT
NIE OTRZYMUJĘ PROWIZJI / WYNAGRODZENIA Z TYTUŁU RABATU

Majtki menstruacyjne Bedwear

LINK

Cena: 149 zł

Majtki otrzymałam do testów od firmy

Majtki bardzo wygodne i chłonne. Spokojnie wytrzymają ok 6-8h – u mnie na drugi dzień i trzeci nie przeciekały po tym czasie. Bardzo dobrze sprawdzają się w nocy. Wysoki stan z tyłu daje super zabezpieczenie na noc. Są to moje aktualnie trzecie ulubione majtki na największe krwawienia. Dobrze się piorą i po 3 miesiącach używania bardzo ładnie zachowują fason.

Majtki menstruacyjne MASMI

LINK

Cena: ok. 85 zł

UWAGA – majtki hiszpańskie

Majtki otrzymałam do testów

Bardzo wygodne i dobrze uszyte majtki. Jedynye minus jaki znalazłam, to fakt, że mają niski stan. Zdecydowanie wg mnie trzeba pomyśleć o reozmiarze o jeden większy niż ten, który nosimy na codzień. Majtki dobrze chłoną. W czasie dużego krwawienia spokojnie wytrzymują ok. 6-7h, od trzeciego dnia ok. 8-9h. Dobrze się piorą i trzymają fason i formę po praniu. (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian)

Clark Slen

LINK

Cena : 79,99 zł

Kupiłam je sama

Majtki Clark Slen u mnie sprawdziły się dobrze w dni średniego i mniejszego krwawienia. Długo na nie czekałam więc załapały się tyko na jeden okres. Na plus – bardzo szeroka wkładka chłonna i fajny elegancki krój. Trochę się w praniu defasonuje koronka, mam wrażenie, że trzeba je jednak prać na niskich obrotach pralki i ja bym koronkę najchętniej wyprasowała po praniu. Majtki są naprawdę wygodne i świetnie leżą, mają miękką wkładkę od środka. W dni mocnego krwawienia wytrzymały 4-5h, w dni o słabszym krwawieniu ok. 8-10h. Noc z 3-4 dzień wytrzymały bez najmniejszego problemu. Te majtki mają niski stan co dla mnie osobiście w czasie okresu nie jest komfortowe. (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian)

Majtki menstruacyjne Clarkk Komfort

LINK

Cena: 189 zł / 3 sztuki

Otrzymałam je do marki Clarkk

Super wygodna majtki na niewielkie i średnie krwawienia. Osobiście noszę je także między okresami, bo po prostu są bardzo wygodne. W lżejsze dni spokojnie wytrzymują ok. 4-5h, super sparwdzają się na końcówce okresu i wtedy spokojnie 12h można je nosić. Mają wysoki stan (co kocham!) i są miękkie, więc bardzo dobrze się je nosi. (2023 styczeń – używałam ich do grudnia 2022 kiedy to siateczka z boku rozerwała się w praniu o suwak jeansów)

SKROJONE.pl – majtki nie są już dostępne

Kupiłam je sama

Majtki skrojone.pl stały się dla mnie faworytem na dni z obfitym krwawieniem. Podczas drugiego okresu testowania zajechałam je do 14h i jedynie trochę przeciekły na bokach (te 14h tylko na potrzeby testów 😉). 12h bez żadnej wpadki wytrzymują na luzie. Są bardzo miękkie i wygodne. W nocy świetne się sprawdzają.  Mały minus – mam wrażenie, że mimo prania w delikatnych detergentach i programach do delikatnych tkanin lekko się „sprały” z wierzchu. (2023 styczeń – nadal ich używam – działają bez zmian)

Majtki skrojone.pl


Majtki chińskie z allegro

Wiem, że są tanie i łatwo dostępne ale w ogóle nie mogę ich polecić, więc wykluczam je z recenzji.


Cechy wspólne (ale nie dla majtek z Chin):

W żadnych nie czułam się jak w pieluszce. Wszystkie mimo grubszej warstwy chłonnej sprawiają wrażenie zwykłych majtek. We wszystkich majtkach zapominałam, że mam okres.

W żadnych majtkach nie pojawił się problem jakiegoś nieprzyjemnego zapachu.

Żadne majtki  mnie nie odparzyły.

Po okresie nie pojawiły się infekcje.

Aktualnie jadę na tych majtkach już trzeci okres i trochę zaczynam się od nich uzależniać. Nie wyobrażam sobie na noc spać w podpasce. Mam wrażliwą skórę pachwin i wszytskie podpaski tradycyjne mnie „drapią” i podrażniają a w majtkach nareszcie nie mam tego problemu.

Pranie.

Wszystkie majtki piorę teraz w zwykłym proszku. Po drugim okresie wypracowałam system:

 • po zdjęciu od razu wrzucam na płukanie do pralki lub płuczę pod kranem
 • następnie wrzucam do prania w 30-40o (w zależności od marki)  razem z innymi majtkami i wirowanie 600.
 • po praniu wieszam na sznurku

Wiele osób pisało do mnie o tym, że można użyć preparatu odkażającego do pieluszek wielorazowych, ale ja uważam, że przede wszystkim okres to nie kupa. Krew menstruacyjna nie jest brudna, ani jakaś super toksyczna. O ile majtki po używaniu od razu wypłuczemy i upierzemy, a nie odkładamy aż wyschną z krwią, to spokojnie można je traktować jak zwykłe majtki. Oczywiście możesz wybrać odkażacz i go stosować.

W żadnych majtkach nie było mi mokro nawet jak po użytkowaniu przeciekły lub „puściły bokiem” to nie czułam tego tylko zobaczyłam.

W żadnych majtkach nie było problemu brudnego ciała w czasie noszenia. Czasem jak noszę podpaskę to krew nawet po chwili potrafi „odcisnąć się’ na skórze albo w pachwinach. Tutaj tego nie było zanim majtki nie zaczęły się przepełniać.

W żadnych majtkach nie spocił mi się tyłek. (testowałam w upały  ponad 30st )

Kiedy chodziłam W majtkach to widziałam bardzo mało krwi, mniej niż w czasie używana tamponów czy podpasek. 

Mam też poczucie, że tego brakowało mi na podróże, albo na wyjścia gdzie nie ma możliwości higienicznej zmiany tamponu, kubka czy podpaski (koncert, pociąg zatłoczony, piknik w parku). Nosząc majtki można je spokojnie połączyć np. z tamponem/kubeczkiem i mamy naprawdę cały dzień bez martwienia się o wymianę tamponu czy mycie kubeczka.

Ja na wyjścia bywa, że łączę obie metody ochrony.

Minusy:

Majtki nie zastąpiły u mnie w 100% innych środków, ale w pierwszym i drugim okresie zużyłam tylko 6 tamponów i 3 podpaski.

Żadnych majtek nie założę pod jasne ubranie, no nie i już. Nie mam też odwagi kupić modelu w jasnych kolorach

Majtki są drogie i nie będę się oszukiwała tutaj, po prostu kosztują sporo. Nie eliminują zakupu innych środków.

Ja na 7 dni żeby na luzie zmieniać, prać i suszyć potrzebuję ok 7 par. Przy krótszych okresach to pewnie będzie mniej. Jednak wg mnie na pierwszy rzut, przy łączeniu z tradycyjnymi środkami lub kubeczkiem, to potrzeba ok. 3-4 par, a to już się robi spory wydatek.

Oczywiście kupujesz mniej tampoów czy podpasek ale jednak trzeba się liczyć z kosztami początkowymi.

Pytania

Które majtki wybrałabyś jakbyś miała wybrać jedne z testowanych?

Ten post to nie jest ranking i trudno mi byłoby zdecydować się na jedną markę bardziej niż na drugą. Tak jak pisałam na początku, wszytskie się sprawdzają, ale każda marka w innych momentach okresu. Nawet muszę powiedzieć, że cieszę się, że mam tyle majtek rónżnych firm bo po prostu mogę dopasować je do swoich aktualych potrzeb w czasie miesiączki.

Jak mam wybrać rozmiar, żeby się nie przestrzelić?

W każdym sklepie jest tabela rozmiarów lub poradnik jak wybrać rozmiar. A jeżeli nadal jest wątpliwość to wystarczy się skontaktować ze sklepem i pomagają wybrać rozmiar. Z tego co zauważyłam w większości przypadków tzreba wybrać rozmiar większy niż ten który się nosi o 1 czyli S wybiera M, M wybiera L, L wybiera XL.

Co mam zrobić z majtkami jak jestem na mieście i muszę je zmienić?

Są dwa rozwiązania.

1: Wychodzisz w majtkach i dodatkowym zabezpieczeniu np. jak w moim przypadku w tamponie (ale może być też kubeczek lub podpaska) i po jakimś czasie usuwasz tampon i zostajesz tylko w majtkach. Przy dobrze dobranych majtkach i tamponie powinno to wystarczyć nawet na 16h.

2: Bierzesz ze sobą woreczek plastikowy zamykany np. taki zwykły z ikea z drugą parą i wymieniasz majtki jedne na drugie. Zużyte majtki chowasz do woreczka i zamykasz. Po powrocie do domu płuczesz i pierzesz jak zawsze. To co muszę zaznaczyć, to że majtki nie śmierdzą. Obawiałam się przykrego zapachu ale okazało się, że majtki jakimś sposobem nie wydzielają brzydkiego zapachu.

Jak mam dbać o majtki?

O tym pisałam już nieco wyżej. Na stronie każdej marki znajdziesz poradnik jak o nie dbać. Wspólnym mianownikiem jest pranie je bez środków zmiękczających (czyli kapsułki odpadają) oraz to, że nie powinno się ich suszyć na kaloryferze. Ja suszę majtki na suszarce zacienionej. Do niektórych modeli możesz dodać do prania olejek eteryczny np. lawendowy czy z drzewa herbacianego. Nie powinno używać się tłustsych mydeł i orzechów do prania bielizny menstruacyjnej ani płatków mydlanych.

Czy majtki kurczą się w praniu?

U mnie to się nie wydarzyło. Majtki zachowują fason i rozmiar po kilku praniach.

Czy majtki można nosić jako jedyne zabezpieczenie?

Oczywiście!! Możesz też łączyć je z innymi zabezpieczeniami!

No i na koniec….

Nie uważam, że krew menstruacyjna ani okres to coś okropnego/ohydnego. Osoby, które mają okres mają styczność z tą krwią i ta krew jest normalna – jest częścią naszych ciał tak jak mleko czy łzy. Zabobony, że ta krew jest brudna, nieczysta, skażona, toksyczna czy obrzydliwa nie mieszczą się w moim postrzeganiu świata, bo krew taka nie jest. Krew menstruacyjna to krew plus elementy złuszczające się śluzówki macicy. Majtki okresowe traktuję jak podpaskę czy tampon z taką różnicą że majtki piorę a inne środki wyrzucam.

Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

23 komentarze

 • Ewelinq
  11 września 2022 at 17:16

  Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem i czytam mnóstwo opinii. Tylko mój okres w 2 dniu jest tak intensywny, że tampony super plus wymieniam co 3 maksymalnie 4 godziny, bo dłużej nie wytrzymuje. To takie majtki nawet bardziej chłonne pewnie wytrzymałyby podobnie, czy się mylę?

 • Izka
  21 maja 2022 at 23:30

  Takie majtki uważam osobiście za ratunek dla osób które nie za bardzo lubują się z tamponem. Super sprawa dla nastolatek 🙂

 • Herbaciana
  18 maja 2022 at 21:25

  Niestety ja się w takich majtkach strasznie pocę, moje są marki Moot. Przyznaję że są super wygodne, nie używam ich jako jedynego zabezpieczenia, bo jestem na lekach przeciwzakrzepowych i u mnie tampon max to w pierwszych dniach wystarcza na jakieś 2 godziny. Ale zawsze to dodatkowe zabezpieczenie w razie czego. Obawiam się też że są mało oddychające i mogą sprzyjać podrażnieniom.

 • Anna
  6 maja 2022 at 15:12

  A testowała Pani może majtki firmy Moot lub Love Luna?

 • Monika
  9 marca 2022 at 11:02

  Pani Hafijo, ja kupiłam majtki Clarkk i niestety jestem bardzo zawiedziona. Założyłam pierwszego dnia i po 1 godzinie miałam namoknięte brzegi i ślady na spodniach. To samo co pani Justyna. Czy Pani nie miała z tym problemu? Czy każde majtki tak będą miały?

 • Maja
  23 grudnia 2021 at 08:48

  Drobna uwaga, nie można pisać, że „spokojnie można nosić tampon cały dzień”. Tampony trzeba koniecznie wyjmować po 3-4h aby uniknąć zakażenia. Fakt, że nie dzieje się to często, nie oznacza, że warto ryzykować. Można skończyć z amputowaną nogą, tylko ostrzegam ;). Sam producent pisze o tym w instrukcji.

  • Hafija
   3 stycznia 2022 at 13:00

   Nie napisałam nigdzie, że tampon można nosić cały dzień

 • aska
  18 listopada 2021 at 22:00

  super

 • Maria
  17 listopada 2021 at 20:13

  Pani Hafijo, po Pani recenzji kupiłam majtki okresowe normal (dwie kropelki) ze sklepu skrojone.pl . Pierwszego dnia mam bardzo mocne krwawienie -niestety przy pierwszym dniu okresu nie do końca się sprawdziły ponieważ po 2,5 godziny zaczęły przeciekać po bokach, jak u Pani się udało 14h wytrwać bez wpadki ?
  Pozdrawiam Maria

  • Hafija
   23 listopada 2021 at 18:49

   Kurczę, a postąpiłaś z nimi zgodnie z instrukcją przed pierwszym użyciem? Kontaktowałaś się z producentem?

  • Justyna
   12 grudnia 2021 at 20:06

   Niestety mam to samo w Clark. Warstwa chłonna i zapobiegająca przeciekaniu kończy się przed szwem, przez co na bokach najzwyczajniej w świecie robią się plamy.

  • Magda
   19 lipca 2022 at 08:13

   Ja po przeczytaniu recenzji kupiłam dwie pary na obfite krwawienie marki Trust. Zaczynam się zastanawiać czym dla producentów i recenzujących jest obfite krwawienie bo u mnie w 2dniu okresu majtki nie wytrzymały nawet 1 godziny. Przy bokserkach z dużą warstwą chłonną poplamiłam kanapę po 30minutach. Niestety w moim przypadku póki co porażka…

  • Hafija
   4 sierpnia 2022 at 15:19

   W czasie pierwszych dni używam ok. 3 tamponów OB super na ok 16h

  • Dominika
   16 listopada 2022 at 19:26

   Ja jestem nimi zachwycona😍,obecnie mam drugi okres. Odkąd mam majtki menstruacyjny Clark ( model lina i lara) zapominam ,że wogole go mam .Nic nie przecieka ,nic nie ma brzydkiego zapachu czuje się pewnie i bezpiecznie. Mega polecam !

 • Marta
  27 września 2021 at 21:02

  Ja kupiłam majtki z wysokim stanem firmy Clarkk. Niestety nie jestem zadowolona. Strasznie się spociłam w nich po 5 minutach a przy tym szeleszczą jak jakiś worek foliowy… Może to kwestia dużego rozmiaru, ale mam majtki z firmy Wuka i są rewelacyjne.

  • Klaudia
   2 lutego 2022 at 13:10

   Świetny profesjonalny opis. Dziękuję

 • Kasia
  18 września 2021 at 12:03

  A co z usuwanym endometrium? W trakcie okresu, zwłaszcza w drugi dzień oprócz „czystej” krwi mam duże elementy śluzówki. Czy takie majtki dadzą radę?

  • Ania
   2 lutego 2022 at 21:55

   Dokładnie, ja mam od kilku lat spore ilości i nie bardzo z tego powodu widzę takie gacie :/

 • Aleksandra
  23 sierpnia 2021 at 06:52

  Chwała, że ktoś w końcu pisze o okresie NORMALNIE. Świetnie się to czyta, na pewno skorzystam. 🙂

  • Marta
   1 marca 2022 at 12:22

   Dzięki za obszerny post, bardzo mi pomogłaś! Pozdrawiam!

 • ania
  22 sierpnia 2021 at 17:11

  Wow, dziekuje za ten wpis:) od jakiegos czasu uzywam podpasek wielorazowych, w nocy niby tez, ale nie spie spokojnie bojac sie, ze gdzies sie przesuna;-) a takie majtochy to super rozwiazanie na nocki 🙂 pozdrawiam!

 • CLARK UNDERWEAR
  21 sierpnia 2021 at 20:24

  Nie długo będziemy mieć majtki na bardzo obfity okres 4-5 tamponów. Na tą chwilę mamy kilka modeli, ale tylko na mały i średni okres 😍😍😍❤️

  • Jus
   31 stycznia 2022 at 23:17

   A czy planujecie produkcje majtek dla dziewczynek. Rozmiar xs w przypadku mojej córki obawiam się ze będzie za duzy.

Comments are closed here.