Perły z mleka mamy – Milky Way Keepsake with love


Wspomnienie z czasu karmienia piersią, to bardzo ulotne chwile, kiedy maluszek przytulony do naszych piersi usypia, uspokaja swój płacz i głaszcze nas po buzi.

Oczywiście czasem też gdzieś bobas nas ugryzie i będzie uprawiać mleczną jogę kręcąc piersią w kółko ale z perspektywy czasu czuję, że te wspomnienia dobre, pełne ciepła, miłości i siły karmienia piersią są najbardziej wyraźne i najczęściej je wspominam.

Czy te chwile można zachować nie tylko w sercu i na zdjęciach? Można!

Biżuteria z mleka mamy to jedna z takich pamiątek, które pozwolą zachować wspomnienia z okresu karmienia piersią w namacalnej i jakże pięknej formie. Jeżeli zbieracie pukle włosów swoich maluchów, opaski ze szpitala, pierwsze śpioszki, to biżuteria z mleka mamy będzie dla Was na pewno fantastyczną propozycją.

 

Milky Way to pierwsza dostępna w Polsce biżuteria z mleka mamy. Właścicielka tak pisze o swojej firmie:

„Działalność mojej firmy rozpoczęła się pod koniec 2015 roku, jednak tak na prawdę koncepcja Milky Way Jewelry Keepsake With Love urodziła się wraz z moją córką, prawie 7 miesięcy wcześniej. Karmienie piersią było dla mnie przeżyciem bardzo osobistym, ważnym, od pierwszych chwil zastanawiałam się jak upamiętnić ten piękny okres. Działałam wtedy aktywnie w kilku grupach wsparcia dla matek karmiących piersią, gdzie, wraz z innymi kobietami, wymieniałyśmy się doświadczeniami i poradami. Sama też byłam wsparciem dla mam stawiających pierwsze kroki na mlecznej drodze. Zajęłam się pracą nad wyjątkową pamiątką dla tych mam. Przez pół roku doskonaliłam warsztat i opracowywałam metody, dzięki którym udało mi się przetworzyć kobiece mleko na biżuterię. Pierwszymi klientkami były koleżanki z grupy, z którymi w większości się znałam i utrzymywałam kontakt. Z biegiem czasu moja działalność rozszerzyła się, właśnie dzięki wspaniałym kobietom z grup wsparcia, które z chęcią polecały moją biżuterię znajomym. Teraz trafiają do mnie klienci, których nie znam, z poza mediów społecznościowych, jednak idea przyświecająca mi podczas tworzenia pierwszej mlecznej perełki pozostała. Każdą pracę, którą przekazuje klientom, wykonuję ręcznie, wkładając w nią całe serce. Strych mojego domu zamienił się teraz w miejsce gdzie dzieje się magia – moją pracownie. Tworzenie biżuterii, która jest obudową najpiękniejszych w życiu wspomnień – nadal jest moją pasją”

W czym tkwi sekret?

Magia? Nie! Nauka! Polega na przetworzeniu mleka kobiecego tak, żeby zyskało twardą konsystencję i dało się uformować w koraliki lub inne elementy ozdobne. Umieszcza się je następnie w srebrnych i złotych oprawach i na wisiorkach.

Cały proces jest czasochłonny i dlatego zamawiając biżuterię, trzeba przygotować się na kilka tygodni oczekiwania. W czas ten wliczone jest wysłanie własnego mleka w sposób, który jest wskazany przez Milky Way, przygotowanie, obróbka mleka i tworzenie biżuterii oraz wysyłka mleka do zamawiającego. Jednak efekt wart jest czasu!

Ja już nie karmię od jakiegoś czasu, więc swoje mleko wysłała Renata – moja PRL (prawa ręka laktacyjna). Po kilku tygodniach oczekiwania otrzymała paczuszkę a w niej przepiękną pamiątkową biżuterię!

Efekt! Powalający!

Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego jaka piękna i subtelna jest taka biżuteria i jak pięknie wykonana. Trochę z perspektywy czasu żałuję, że sama nie zdecydowałam się na taką pamiątkę, która leżałaby na honorowym miejscu w mojej szkatułce. Teraz mogę jedynie z nutką zazdrości spojrzeć na to co otrzymała Renatka i podziwiać te wspaniałości na jej szyi i nadgarstku.

Teraz możecie sobie sprawić taką wspaniałą pamiątkę ze zniżką 20% na hasło hafija20 na www.mlecznabizuteria.pl

Zobaczcie same jaka piękna jest biżuteria Milky Way.

 

Komplet kolczyki i pierścionek z perłami z mleka kobiecego. Jest przepiękny i elegancki! Biżuteria wygląda jak prawdziwe perły!

Bransoletka z koralikiem z mleka kobiecego, a w koraliku zatopiony jest pukiel włosów malucha! Okłady koralika wykonane są ze srebra, ale możecie też otrzymać je w opcji złoconego srebra

Bransoletka na skórzanym sznureczku i serduszko wykonane z mleka kobiecego ze srebrnymi okładami oraz małe koraliki także z mleka kobiecego, tylko wykonane inną techniką.

Srebrny łańcuszek, a na nim piękne wypełnione mlecznym koralikiem serduszko. W serduszku zatopiony jest pukiel włosów maluszka. Można też wykonać taką zawieszkę bez tego ostatniego dodatku. Wtedy będzie ono całkowicie mleczno-białe.

A na koniec piękny koralik z mleczną „chmurką” w środku! Wygląda jakby mleko wirowało w jego środku! Piękny!

Dla czytelniczek bloga mam rabat na zakupy w Milky Way www.mlecznabizuteria.pl

Jeżeli wpiszecie hasło hafija20 w zamówieniu to wszystkie produkty ze sklepu będą o 20% tańsze!

 

.
Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

skomentuj

Hafijaski – podcast