Przygody z LEGO – Ronin R.E.X


Dzisiaj w kolejnej części moich przygód z LEGO przedstawiam Wam wyjątkowo piękny pojazd LEGO Ninjago – Ronin R.E.X.

DSC_0673 kopia

Gabryś „chorował” na niego dość długo, aż w końcu stało się i pojawił się on w naszym domu.

Zestaw jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Wielki pojazd latający z kapsułą Airjitzu. Dodatkowo mini smok i cztery fantastyczne mini figurki. Mamy, więc Kaia, unikalną figurkę Ronina oraz dwie złe postaci: Ghoultarra i Attila oraz skreemery.

JDMMM (1 of 1)

Zestaw ma 547 elementów i składa się go około półtorej godziny (jak dziecko za bardzo nie pomaga).

Cena zestawu to około 230 zł (ale widziałam i za niecałe 200 zł )

Zestaw jak już wspomniałam jest bardzo atrakcyjny wizualnie, ale niestety mało funkcjonalny. Odpadają boczne elementy pojazdu i niestety odpadają też działka z przodu. Niestety jeden upadek na ziemię z kanapy i trzeba było pół godziny żeby naprawić szkody (oczywiście z instrukcją w ręku). Kapsuła Airjitzu jak wystrzelona jest zbyt lekko, to niestety może walnąć w wierzch R.E.X. a.

Zapraszam Was na krótki film z prezentacją zestawu:


Podsumowując – ja bym nazwała ten zestaw modelem, a nie zestawem do zabawy. Niestety mój syn uważa inaczej i śmiało rozwala konstrukcję! No cóż, pozostaje mi się z tym pogodzić.

Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

3 komentarze

 • Ola Jurkowska
  25 lutego 2016 at 10:22

  To u nas podobnie. Ja się trochę wkurzam na męża, bo najpierw da się chłopakom (4 i 2 lata) naciągnąć na kolejny zestaw, a potem się denerwuje, że im się przy zabawie rozlatuje. Albo co gorsza wymaga ode mnie, żebym stała nad nimi i pilnowała żeby części nie pogubili jak go nie ma 😉 pozdrawiam

 • salusiowo
  25 lutego 2016 at 16:52

  Też mamy! Uwielbiam kolekcje z ninjago ?

 • MamaSpace
  28 lutego 2016 at 20:31

  Mój syn, gdy zaczynał się bawić lego bardzo się denerwował, że części odpadały, podobnie z lego duplo. Klocki niby fajne, ciekawe i co chwila się do nich wraca, ale mogłyby się lepiej trzymać siebie.

skomentuj

Bezpłatne tapety

Bezpłatne e-booki