Po raz trzeci – będziemy blisko!


I zaczęło się! Ruszyła rejestracja na III Konferencję Bliskości, a dla nas w Mamanii czas wyjątkowo ciężkiej ale jak wspaniałej pracy!

To coroczne święto bliskości jest dla mnie osobiście wyjątkowym czasem w Wydawnictwie. Dlaczego?

Wystarczy, że przeczytacie relację z tego jak było na poprzedniej Konferencji. Już wiem, że w tym roku znów spotkam setki bliskościowych rodziców, doule, promotorki karmienia piersią, położne, masażystów, fizjoterapeutów, pediatrów… wszyscy po uszy w rodzicielstwie bliskości! Zawsze jest to w moim osobistym kalendarzu wyjątkowa data. Możliwość współtworzenia tego spotkania jest czymś magicznym! Z resztą każdy kto był na poprzednich konferencjach wie o czym piszę. Kto nie był jeszcze na żadnej – musi nadrobić, bo drugiego takiego eventu w Polsce nie ma!

W tym roku znowu odbędzie się plebiscyt Laur Rodzicielstwa Bliskości!

Laur Bliskości powstał w naszych głowach rok temu, kiedy planowałyśmy w wydawnictwie II edycję Konferencji. Głęboko wierzę, że w tym roku plebiscyt będzie równie wspaniałym wydarzeniem.

Rozejrzyjcie się wokół siebie. Na pewno zobaczycie osoby, które promują filary rodzicielstwa bliskości, organizują spotkania, działają aktywnie w swojej społeczności. Wspierają rodziców, budują siec empatycznych i wspierających kontaktów, tworzą miejsca spotkań lub aktywnie działają on-line. Niech usłyszy o nich bliskościowy świat.  Wszystko jest w Waszych rękach. Zgłoście ich do konkursu Lauru Bliskości!

Ja w tym roku mam przyjemność zasiadać w Jury plebiscytu. Sami zobaczcie w jakim wspaniałym gronie!

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do udziału w III Konferencji Bliskości! To takie wydarzenie, na którym dzieje się magia!

Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

5 komentarzy

 • kasia
  1 lipca 2015 at 20:32

  Będę z mężem!

  • Hafija
   1 lipca 2015 at 20:35

   Do zobaczenia!! 🙂

 • Asia bloguje o prezentach
  1 lipca 2015 at 22:14

  O pierwszej konferencji bliskości dowiedziałam się właśnie dzięki Tobie! Na drugiej byłam znając już Cię osobiście (i wiele innych fajnych dziewczyn). Więc trzeciej nie mogę przegapić!

  • Hafija
   1 lipca 2015 at 22:18

   <3

 • blogi parentingowe
  4 lipca 2015 at 10:49

  Do zobaczyska!

skomentuj

Bezpłatne tapety

Bezpłatne e-booki