II Konferencja Bliskości oczami… organizatorki


W tym roku byłam w zespole organizacyjnym II Konferencji Bliskości Mamania. Wiele miesięcy w pocie czoła przygotowywałyśmy to wydarzenie. Koordynacja paneli, wejściówek, toreb, partnerów, mediów, spotkań, lunchu i 250 uczestników to było nie lada wyzwanie. Myślę, że pomimo kilku niedociągnięć spowodowanych głównie niestety lokalizacją Konferencji to i tak było ekstra.

Ostatnie tygodnie od rana do wieczora pracowałyśmy i kilka dni przed konferencją dopadało już nas zmęczenie. Ja kilkukrotnie łapałam się na tym, że nie wiem nad czym aktualnie pracuję.

A potem nadszedł ten dzień. Godzina zero! Szał.

Jako organizatorka miałam przyjemność porozmawiać z gościem zagranicznym i wiecie co usłyszałam? Nasz gość chce koniecznie dostać zdjęcie z konferencji jak prowadzi wykład bo nikt nie uwierzy, że w Polsce tak wiele osób przychodzi na bliskościową konferencję! Okazało się, że nasz gość myślał, że będzie przemawiał do 10 osób w małej salce a tutaj miał publikę ponad dwustuosobową!

No i spotkanie blogosfery bliskości. Tyle znanych i lubianych przeze mnie dziewczyn i chłopaków. Wow!! Niestety nie dane nam było się rozgadać i pogadać z Agnieszką Stein bo czasu zabrakło, ale już wiem, że za rok będzie więcej godzin na naszą blogową integrację.

Myślę, że dałyśmy radę całkiem nieźle, panele były bardzo ciekawe, dyskusje w kuluarach gorące. ja żałowałam, że w tym roku tak naprawdę jako organizatorka bardziej musiałam pilnować dopięcia wszystkich aktywności niż korzystać z wykładów i integrować się z uczestnikami, których prawie wszystkich znałam!

Za rok będą dwa dni… będzie więcej czasu na tą tak bardzo potrzebną nam integrację.

Łapcie zdjęcia!

DSC_1166 DSC_1146 DSC_1116 DSC_1098 DSC_0983 DSC_0949 DSC_0855 DSC_0849 DSC_0806 DSC_1184

.
Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

9 komentarzy

 • Hania
  20 października 2014 at 19:39

  Cudnie było! Ciagle żyje jeszcze sobotą czekając na przyszłoroczną:) pozdrowionka:*

 • Patrycja
  20 października 2014 at 19:44

  Planowałam być, ale się nie udało i żałuję, że nie wzięłam udziału!!! dobrze, że dookoła relacje i fotorelacje 🙂 Może za rok mi się uda być! 🙂

 • Anita
  20 października 2014 at 19:51

  Ja też jeszcze żyję weekendem. Jest mi tak dobrze i błogo 🙂 Było wspaniałe, żałuję tylko, że nie miałyśmy okazji porozmawiać. Pomysł ze spotkaniem blogosfery-super. Odliczam miesiące do trzeciej konferencji:)

 • Ola z Róża marzy...
  20 października 2014 at 21:52

  Ze zdjęć bije taka radość … 🙂

 • Mamuszka
  20 października 2014 at 22:09

  Agata, świetna robota! Cóż rzec więcej? Ty wiesz doskonale! Gratuluję!

  ( . )( . ) <— Karmiące piersi jakby co 😉

  I, ojej, to próżne, ale… moja twarz na Twoim blogu:D Latam w Kosmosie z radości:D:D:D

 • Asia bloguje o prezentach
  21 października 2014 at 10:21

  Tak sobie myślałam, patrząc na to jak biegasz, że właśnie nie masz czasu usiąść i posłuchać, a przecież było czego! Cieszę się, że znów mogłam być na konferencji i cieszę się, że za rok będzie dwudniowa 🙂 a także, że na spotkanie blogosfery bliskości będzie więcej czasu, bo wiadomo, że my blogerki to możemy gadać bez końca! A jak wczoraj nie mogłam zasnąć to myślałam o swoim wpisie pokonferencyjnym i chyba mam fajny pomysł 🙂

 • Klaudia
  21 października 2014 at 13:36

  Piękne wydarzenie ! Mam nadzieje ze kiedys i mi sie uda zagoscic 🙂

 • Dawid Grabski
  27 października 2014 at 16:25

  A może ktoś z Was napisać jedną rzecz konkretną, którą wyniósł z konferencji i wzbogaciła jego życie? Bo jakoś nie jestem przekonany do konferencji, a chciałbym mieć jakiś szerszy obraz.

skomentuj

Hafijaski – podcast

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.