Nad morzem…


Minęło już tyle czasu od naszej wycieczki do Sopotu, a ja nadal tęsknię za morzem. To był pierwszy od wielu tygodni moment kiedy oderwałam się od większości obowiązków i po prostu wypoczęłam.

Na taki weekendowy wypoczynek zaprosiła blogerki marka Oillan. Cały weekend zapełniony był po brzegi atrakcjami. Rozkoszowałyśmy się pysznym jedzeniem, morzem, fantastyczną pogodą i doborowym towarzystwem.

W spotkaniu udział wzięły:

AniaMagdaMartaAsia, Ja oraz Bogna Monika, ale dla nich to nie był taki urlop jak dla nas, bo one przecież są z Trójmiasta 🙂

Miałyśmy okazję zwiedzić laboratoria oraz linie produkcyjne Oceanic – producenta Oillan Baby i Oillan Mama oraz wziąć udział w prezentacji nowej linii kosmetyków Oillan.

Miałyśmy też możliwość relaksu w SPA ale ja zrezygnowałam z tej atrakcji i razem z rodziną uciekłam na Hel pokazać dziecku foki i tam utknęliśmy do późna w nocy.

Dzięki zaproszeniu marki Oillan mogłyśmy też zorganizować wspaniałe spotkanie Kwartalnika Laktacyjnego w Sopocie i rozdać uczestniczkom tego spotkania upominki tej marki.

Tak – to był wspaniały wyjazd, cieszę się, że wzięłam w nim udział.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

7 komentarzy

 • Aleksandra
  17 czerwca 2014 at 19:43

  Ja też uwielbiam Sopot, chociaż w sezonie jest bardzo zatłoczony. I też marzę, aby odsapnąć choć na chwilę. Podoba mi się Twój blog i Twoje poglądy. Ale może tak już jest, że lubimy tych bardziej podobnych do nas.

 • Alicja
  17 czerwca 2014 at 20:04

  Uprzedzaj, ze beda zdjecia jedzenia. Matki karmiace w poczatkach lakatacji maly glod dreczy nieustannie 🙂 i zazdroszcze pobytu nad morzem!

 • tedi
  18 czerwca 2014 at 08:39

  Uwielbiam nadbaŁtyckie ceglane budowle 🙂

 • Kamila
  18 czerwca 2014 at 10:33

  Cudnie 🙂 zazdroszczę bardzo 🙂

 • ewa
  18 czerwca 2014 at 12:32

  ale super zdjęcia, Synek taki stylowy mały marynarz, piękny hotel i smakowite jedzonko !

 • Ewa
  18 czerwca 2014 at 14:24

  Uwielbiam Trójmiasto!!!

 • Izabela
  20 czerwca 2014 at 16:10

  Pięknie…

skomentuj

Bezpłatne tapety

Bezpłatne e-booki