Świętowanie Dnia Mamy – złóż sobie życzenia!


Dzień Matki, Tydzień Promocji Karmienia Piersią tyle okazji do świętowania! Postanowiłam, że w tym miesiącu będę nas – mamy – rozpuszczać, a co!

Tym razem będziemy świętować z LoveMum.pl oraz z Alles.

logo-13

Firma LoveMum.pl powstała z myślą o kobietach, które decydując się na macierzyństwo nie chcą rezygnować ze swojego stylu lecz przeciwnie, w czasie ciąży i karmienia chcą się czuć piękne i atrakcyjne.

LoveMum.pl to jednocześnie bielizna i odzież dla kochających mam, które szukają komfortu i wygody w okresie karmienia swoich pociech.

logo-Alles-black-bz

Alles to firma rodzinna ze stuprocentowym kaitałem polskim. jeden z wiodących producentów bielizny w Polsce. MaMa by Alles nowoczesna i wygodna bielizna dla przyszłych i karmiących mam.

Obiecałam Wam, że niebawem będzie znów na blogu szykownie i elegancko dla mam karmiących piersią i w ciąży, ale dla tych, które nie karmią także 🙂

Do oddania mam dla Was koszulkę z najnowszej kolekcji Alles Mama Shake Milk oczywiście w dowolnie wybranym rozmiarze.

MAMA SHAKE MILK M KOSZULKA

Bardzo wysokiej jakości koszulka w kolorze porannej kawy
z mlekiem.

Koszulka równie idealna dla kobiet w ciąży jak i dla mam karmiących. Ma dość wąski fason jednak wykonana jest z bardzo przyjemnego rozciągliwego i gładkiego w dotyku materiału, który dopasuje się do każdej figury.

Fason koszulki charakteryzuje się typowym dla ciążowych koszulek odcięciem pod biustem. W dekolcie wszyte są trzy dyskretne zatrzaski, które w łatwy sposób można odpiąć na czas karmienia maleństwa.

Pod biustem wszyta jest cieniutka gumeczka, która podkreśli najwęższe miejsce ciążowej sylwetki, a u mam karmiących utrzyma wkłądki laktacyjne na miejscu.

Koszulka na żywo prezentuje się bardzo pięknie i elegancko, wszyta koroneczka jest bardzo dobrej jakości.

Skład: 55% poliamid, 37% poliester, 8% elastan

Kolekcja:

[slide id=”Slider_id”] [images src=”https://www.hafija.pl/wp-content/uploads/2014/05/MAMA-SHAKE-MILK-U-+-FIGI-SZORTY-e1401211057699.jpg” title=”Shake Milk” caption=”Shake Milk” url=”url”] [images src=”https://www.hafija.pl/wp-content/uploads/2014/05/MAMA-SHAKE-MILK-M-KOSZULKA-e1401211082470.jpg” title=”Shake Milk” caption=”Shake Milk” url=”url”] [images src=”https://www.hafija.pl/wp-content/uploads/2014/05/mama-shake-milk-01-e1401211097210.jpg” title=”Shake Milk” caption=”Shake Milk” url=”url”] [images src=”https://www.hafija.pl/wp-content/uploads/2014/05/MAMA-SHAKE-MILK-PIZAMA-1-e1401211114931.jpg” title=”Shake Milk” caption=”Shake Milk” url=”url”] [images src=”https://www.hafija.pl/wp-content/uploads/2014/05/MAMA-SHAKE-MILK-PIZAMA-e1401211130140.jpg” title=”Shake Milk” caption=”Shake Milk” url=”url”] [/slide]

Co zrobić, żeby wygrać koszulkę od Alles i LoveMum?

1. Polub nas na facebooku!

2. Napisz w komentarzu do tego posta:


Czego życzysz sobie z okazji Dnia Mamy?


Najciekawsze życzenia zostaną nagrodzone koszulką!

Bawimy się od dzisiaj 27/05 do 04/06/2014  23:59

Powodzenia!
baner

 Regulamin: TUTAJ
.
Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

53 komentarze

 • Aneta
  27 maja 2014 at 18:54

  Trudno życzyć sobie czegoś z okazji Dnia Mamy, kiedy dopiero zaczęło się nią być. Kiedy powoli oswajam się z myślą, że będę mamą. Że jestem mamą. Ale życzę sobie, żebym była po prostu dobrą mamą.Tego, żebym miała szansę obserwować jak moje dzieci dorastają. Zaczynają mówić „mama”, zadawać setki pytań. Jak idą do szkoły, uczą się, pasjonują teatrem czy fizyką, zakochują się, podróżują. Takie mam życzenie – po prostu być przy tych wszystkich wydarzeniach.

  • Izabella
   27 maja 2014 at 21:43

   Hmm… Tak naprawdę wszystko mam, zdrowego synka, kochającego narzeczonego. Życzę sobie jednak, by moje życie się nigdy nie zmieniło. Chcę patrzeć jak mój kochany urwis dorasta, chcę pomagać, kochać i być kochaną. Co najmniej tak, jak jestem do tej pory:) Życzę tego każdej przyszłej mamie, by mogła poznać tę miłość!

 • Marti
  27 maja 2014 at 18:56

  Jako przyszła mama (34tc)życzę sobie żeby mój Leo urodził się silny i zdrowy, żebym przetrwała pierwszy okres macierzyństwa i opanowała technikę karmienia, żeby noce były dłuższe i żebym po ciąży znów czuła się tak pewnie i kobieco jak przed ciążą ! Może koszulka pomoże 🙂 ? 😛

 • Klaudia
  27 maja 2014 at 18:59

  Z okazji dnia mamy życzę sobie pomyślnego porodu, żeby moja córeczka urodziła się cała i zdrowa no i żebym za rok mogła świętować już w jej obecności 😉

 • Zmiana Perspektywy
  27 maja 2014 at 19:12

  Życzę sobie mniej doskonałości, a więcej uważności, mniej perfekcjonizmu, a więcej życiowego dadaizmu 🙂 Konsekwencji w praktykowaniu mody i harmonii w ochronie przyrodzie. Tyle samo zjawiskowości i jeszcze więcej pomysłowości.

  • Zmiana Perspektywy
   27 maja 2014 at 19:14

   harmonii w ochronie przyrody 🙂 Rymy poprawiam 🙂 Ten perfekcjonizm…

 • Magdalena
  27 maja 2014 at 19:25

  Z okazji Dnia Mamy życzę sobie, aby mój Synuś co dzień budził mnie swoim uśmiechem, aby był tak cudowny i kochany jak jest, aby nigdy nie zabrakło mi bliskości jego ciepłego ciałka, dotyku maleńkich łapek, poczucia, że mam go o każdej porze dnia i nocy. Abyśmy mogli liczyć na siebie do końca życia, byli dla siebie słońcem w pochmurne dni, parasolem gdy pada, ciepłym kominkiem w mroźne wieczory, orzeźwieniem w upalne noce, ratunkiem we mgle … I abym nigdy nie obudziła się z tego pięknego snu. Tego życzę sobie w z okazji Dnia Mamy, obchodząc go po raz pierwszy 🙂

 • Nina
  27 maja 2014 at 19:34

  Z okazji Dnia Matki życzę sobie, aby wychować moją córeczkę tak, aby wyrosła na szczęśliwą kobietę o niezależnym umyśle i silnej woli.

 • Karolek Karoluszek
  27 maja 2014 at 19:37

  Jako mama dwulatki życzę sobie mnóstwo spokoju.Tyle ciszy żeby aż dźwięczała w uszach.Tyle przespanych nocy, żebym sama z siebie budziła się rano.Tyle obiadów w luksusowej restauracji ile przecieranych zupek zrobiłam. Tyle uśmiechów córci każdego dnia co łez przy kolce. Tyle odpoczynku żeby aż tyłek bolał od siedzenia. I żebym bunt dwulatki przeżyła bez środków odurzających:)

 • Wiola
  27 maja 2014 at 19:39

  Z okazji mojego drugiego dnia matki po 17miesiącach macierzyństwa życzę sobie spokoju i cierpliwości w wychowaniu mojego żywiołowego syna 🙂 pozdrawiamy z Wikusiem

 • Beata
  27 maja 2014 at 19:40

  Ja już nie muszę sobie niczego życzyć, bo moje życzenie i wielkie marzenie po latach trudu się spełniło 4 m-ce temu- jest nim moja Kochana Tosieńka 🙂 i tylko oby Bóg zdrowie nam dał to już będę wielce happy 🙂

  • Beata
   27 maja 2014 at 19:40

   <3

 • beata
  27 maja 2014 at 19:49

  Wczoraj był Nasz pierwszy dzień Mamy …. Miałyśmy nie przyjemną sytuacje w trolejbusie przez którą przepłakałam cały wieczór i wiekszość nocy …. Tak widocznie miało być abym przypadkiem nie zapomniała o pierwszym moim swiecie 😉 Oczywistą oczywistością jest że , pierwszym życzeniem jest zdrowie , uśmiech i wspaniałe życie dla mojego dziecka i bliskich . A dla siebie życzę cierpliwości , dużo energii abym nadążyła za moją córką która właśnie zaczyna poznawać świat z pozycji pionowej. Życzę sobie również dużo zdrowia abym mogła zajść w kolejną ciąże i bezpiecznie ja donosić. Chiałabym również wiecej wytrwałości w odchudzaniu 😉 Nadal mam 10 kg nadwagi i nie czuje sie dobrze w swoim ciele . Życzę sobie też miłości i wsparcia od bliskich . O i życzyłabym sobie mądrości życiowej aby nie popełniać błędów …..

 • Asia
  27 maja 2014 at 19:52

  To mój pierwszy Dzień Mamy, chociaż Lileczka jest jeszcze w brzuszku i nie bardzo jej spieszno na świat. Życzę sobie aby wszystko się dobrze poukładało, aby nie przerosły mnie obowiązki Mamy i bym mogła kiedyś córeczce powiedzieć, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy by ją wychować najlepiej jak potrafię, tak jak to zrobiła moja Mama.

 • Basia.
  27 maja 2014 at 19:53

  A ja życzę sobie żebym jeszcze raz została mamą, żeby jeszcze raz poczuć małe wielkie szczęście w sobie, żeby jeszcze raz móc karmić piersią, by mój dwuletni synek miał rodzeństwo:)

 • Monika
  27 maja 2014 at 19:59

  a ja życzę sobie szczęśliwego świętowania tego dnia do końca mojego życia

 • Marta
  27 maja 2014 at 20:00

  Życzę sobie wiecej takich mokrych calusow co rano, wiecej uścisków, wiecej pytań po co i dlaczego? Wiecej „mamo” o każdej porze dnia i nocy. I najważniejsze : by czas płynął wolniej bo pięknie i cudownie jest byc mama!!!!

 • Ewa
  27 maja 2014 at 20:36

  Chciałabym by na końcu mej drogi moje córki mogły powtórzyć za Mieczysławem Foggiem: „Jedynie serce matki uczuciem zawsze tchnie, Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie, Dać trochę ciepła umie i każdy ból zrozumie, A gdy przestaje dla nas bić, tak ciężko, ciężko żyć.”

 • Marzena
  27 maja 2014 at 20:46

  A ja życzę sobie uśmiechu na codzien i żeby nim zarazac innych! Życzę sobie zdrowia i siły być moc codziennie pokonywać trudy życia. Życzę sobie i Wam i Tobie byśmy były szczęśliwe z tym co mamy a mamy przecież tak wiele!:)

 • Anna
  27 maja 2014 at 20:50

  Z okazji Dnia Mamy życzyła bym sobie, aby mój i córeczki pobyt w szpitalu dobiegł jak najszybciej końca i aby okazało się, że wszystkie wykonywane badania są prawidłowe. A kiedy już wyjdziemy do domku to będziemy mogły razem z Tatą świętować przy kawie i serniku mój pierwszy Dzień Mamy 🙂

 • Ola
  27 maja 2014 at 20:52

  Życzę sobie wehikułu czasu. Jest ciężko, Mała budzi się co 2 godziny na karmienie w nocy ale już wiem, że za kilka lat będzie mi tego brakować. Tej malutkiej rączki która mnie obejmuje podczas karmienia, z całowania stópek, przytulenia w nocy kiedy śpi obok mnie. Ale najbardziej tego, że nikt nigdy w życiu tak się nie cieszył na mój widok jak moja Mała Córeczka.

 • Anna Maria
  27 maja 2014 at 20:56

  Chciałabym życzyć sobie, żeby mój synek nie zrobił sobie nigdy krzywdy (nie rozciął wargi, nabił guza itp) ale tego nie zrobię, bo wiem, że nie mogę go trzymać pod kloszem, więc życzę tylko bym znalazła sposób na to, by Krzyś poznawał świat swobodnie ale bez większych strat; bym potrafiła wychować mądrego, empatycznego i zaradnego człowieka, który kiedyś nie będzie miał do mnie żalu o to, jak wyglądało jego dzieciństwo.

 • Tedi
  27 maja 2014 at 21:05

  Alles ma świetną bieliznę. Sama używałam dwóch biustonoszy do karmienia od nich. Wygodne, praktyczne i po prostu piękne 😀

 • Karolina
  27 maja 2014 at 21:30

  Z okazji mojego pierwszego Dnia Matki życzę sobie, żeby w moim ostatnim Dniu Matki moje dzieci były przy mnie i były dumne ze swojej mamy – kochanej, mądrej, nowoczesnej, pełnej czułości i pięknej

 • Izabela
  27 maja 2014 at 22:06

  Z okazji Dnia Matki życzę sobie żeby moja mała kruszyneczka urodziła się zdrowiuteńka, żeby nigdy nie brakowało mi sił w wychowywaniu mojej małej córeczki. Żebym codziennie dawała jej ogrom mojej miłości i nigdy nie zwątpiła jaka jest ona dla mnie ważna! Oraz żeby wiedziała że zawsze przy niej będę, gdy będzie tylko tego potrzebować! w dzień i w nocy! Zawsze! 🙂

 • Karolina
  27 maja 2014 at 22:12

  Życzę sobie i swojej rodzinie dużo zdrowia i miłości. Reszta jest rzeczą nabytą 🙂

 • Sylwia
  28 maja 2014 at 08:19

  Z okazji Dnia mamy życzę sobie, żeby moje dziecko zawsze patrzyło na mnie tak ufnie jak dotychczas, żebym zawsze była dla córci oparciem i zeby zawsze wiedziała, że może na mnie liczyc. Życze sobie zdrowia przede wszystkim dla moich najbliższych, ale także dla siebie, abym mogła być z nimi zawsze, gdy mnie potrzebuja. Życze sobie także , aby w przyszłości na dzien Matki całowała mnie nie tylko córeczka, ale także jeszcze przynajmniej dwoje dzieciaczków:) mam nadzieje, że bóg obdaruje mnie jeszcze tym cudownym stanem jakim jest ciąża oraz karmienie piersia:)

 • Agnieszka
  28 maja 2014 at 09:08

  Z okazji Dnia Matki życzę sobie aby każdy dzień był dla mnie niezapomniany, zarówno jako matki jak i kobiety. Życzę sobie aby każdego dnia widzieć w oczach ukochanej osoby zachwyt taki jak na pierwszej randce, aby dzieci zasypiały szczęśliwe mając szczęsliwych rodziców. Życzę sobie jak najmniej wizyt u lekarzy, w szpitalach i innych mało przyjemnych miejscach, a mówiąc (pisząc) to mam na myśli to iż chciałąbym uniknąć bliskich spotkań z futrynami, krawężnikami i innymi które dzieci zwykle lubią „zaliczać” 🙂 Życzę sobie cierpliwości, spokoju ducha, jak najmniej zmartwień, pociechy z dzieci i rozrabiającego psa również 😉
  I najbardziej to życzę sobie aby w każdym nawet najcieższym dniu kiedy leżę już w łóżku i rozmyślam o obiedzie na dzień następny znaleźć radosne wspomnienie minionego i z uśmiechem zasnąć na twarzy 🙂 Tego życzę również innym mamom 🙂

 • Iwona F
  28 maja 2014 at 11:06

  Życzę sobie na początek zdrowia i sił, abym mogła sprostać wszystkim zadaniom i jeszcze dać radę bawić się z dziećmi, potem ze 100 kg cierpliwości, żeby znieść ten wykańczający bunt dwulatka i kolki 3 tygodniowego dziecka i nie zwariować 🙂 W dalszej kolejności życzę sobie więcej czasu na własne przyjemności i wyjazdu na jakieś super wakacje! No i wygrana w totka by się przydała 😀 A resztę już mam – kochający mąż, dwie wspaniałe córki i masa miłości na co dzień 🙂 Pozdrawiam wszystkie mamy!

 • Wiewióra
  28 maja 2014 at 11:20

  Koszulka boska, wszystko polubione a z okazji Dnia Matki życzę sobie by moje dzieci nigdy nie poczuły smutku z powodu braku mamy takiego jak ja czuje zawsze tego dnia… życzę więc sobie zdrowia, wytrwałości i tego bym doczekała czasu gdy życzenia będę przyjmować również na Dzień Babci 🙂

 • Małgosia
  28 maja 2014 at 13:25

  Z okazji Dnia Matki życzę sobie abym była zdrowa, żeby moja choroba (Nowotwór złośliwy kości)nigdy nie wróciła.Abym mogła jak najdłużej się cieszyć moimi dziewczynkami.Patrzeć jak dorastają, co dzień widzieć ich uśmiech,postępy aby nigdy nie zabrakło mi sił aby uczestniczyć w zabawach :)żeby moje dzieci nigdy nie wstydziły się mamy, która jest niepełnosprawna:)Żeby moja miłość nauczyła ich szacunku do drugiego człowieka.I najważniejsze abym mogła moją 4 latkę oduczyć w końcu jeść piersi 🙂

 • Małgosia
  28 maja 2014 at 13:26

  Z okazji Dnia Matki życzę sobie abym była zdrowa, żeby moja choroba (Nowotwór złośliwy kości)nigdy nie wróciła.Abym mogła jak najdłużej się cieszyć moimi dziewczynkami.P co dzień widzieć ich uśmiech,postępy aby nigdy nie zabrakło mi sił aby uczestniczyć w zabawach :)żeby moje dzieci nigdy nie wstydziły się mamy, która jest niepełnosprawna:)Żeby moja miłość nauczyła ich szacunku do drugiego człowieka.I najważniejsze abym mogła moją 4 latkę oduczyć w końcu jeść piersi 🙂

 • Basia
  28 maja 2014 at 15:49

  Skoro choć raz mogę złożyć egoistyczne życzenia sobie samej, a nie innym wokoło, życzę sobie, żebym była przede wszystkim dobrą mamą! Mamą rozsądną i mądrą. Mamą wyrozumiałą i sprawiedliwą. Mamą wesołą, ale i stanowczą. Mamą silną i zdrową. Mamą pomysłową i zawsze na czasie. Mamą najważniejszą na świecie i najukochańszą. Mamą oddaną. Mamą do pozazdroszczenia. Mamą, za którą będzie się tęsknić. Mamą, która będzie wzorem dla moich dzieci!

 • Kasia
  28 maja 2014 at 16:10

  Z okazji Dnia Mamy życzę sobie by moja mała Nina była szczęściarą 😉 Zawsze i wszędzie…

 • Paulina
  28 maja 2014 at 17:35

  Z okazji dnia mamy życzę sobie abym wychowała moją córcie na dobrego człowieka i żeby nie dała się ogłupić nikomu żeby miała swoje mądre i odpowiedzialne życiowe zasady których się będzie trzymać

 • Budująca Mama
  28 maja 2014 at 18:48

  Z okazji Dnia Mamy, życzę sobie:
  samoukładajacych się zabawek,
  samosprzątającego mieszkania,
  samozmywających naczyń,
  samowychodzących bezboleśnie zębów,
  samogotujących się obiadów,
  samopiorących się ubrań,
  samościągającego prania,
  samomyjących luster i okien.

  A po co to wszystko? Żeby więcej czasu spędzać razem, ze swoim szczęściem, z moją rodziną (coraz większą 😉 ), żeby móc im dać najwięcej od siebie i żeby ładować się od nich wspaniałą energią życiową, bo tym właśnie są dla mnie przytulaski, buziaki i wspólne zabawy – doładowaniem energetycznym 😀 i życzę tego nie tylko sobie, ale każdej mamie 😀

 • Aneta B.
  28 maja 2014 at 19:36

  Już 13 czerwca czeka mnie poród pierwszej pociechy. Z tego tytułu życzę sobie:szybkiego i lekkiego porodu, miłych i pomocnych położnych przy mnie, wsparcia męża podczas tego zdarzenia:). Moim największym jednak marzeniem, które chciałabym żeby się spełniło, to żeby mój syn Tymon był zdrowy, silny i miał łatwe przyjście na świat.Życzę sobie jak najdłuższego karmienia piersią i bycia wytrwałą, cierpliwą i dobrą matką:)

 • Marcjanna
  28 maja 2014 at 20:01

  🙂

 • Basia
  28 maja 2014 at 20:03

  To mój pierwszy dzień mamy… czego więcej mogłabym sobie życzyć? Gdy okazało się że potrafię wykąpać się w trzy minuty. Jednocześnie myć zęby, suszyć włosy i robić przysiady. Widzę przez ściany. Słuch i węch mam lepszy niż myśliwski pies. Potrafię w godzinę zrobić dwudaniowy obiad z ciastem i kompotem na deser. Mam miarę w oczach i wagę w dłoniach. Stałam się ekspertem od wywabiania plam, chemikiem pilnie śledzącym składy kosmetyków i znawcą ekologicznej żywności… bycie mamą wyzwala we mnie niesamowite moce i ogromne pokłady radosnej energii. Dlatego nie mam pojęcia czy czegoś sobie życzę. ..może jest to akurat ładna koszulka? Bo co jak co czarować nie potrafię. .. przynajmniej narazie 😉

 • Domi
  28 maja 2014 at 21:22

  Życzę sobie w tym Dniu, abym była najlepszą mamą na świecie dla swojego dziecka. Ponadto chciałabym, aby maluszek był zdrowy i tego, abyśmy Go obdarzyli szczęściem.
  To moja pierwsza ciąża, więc cieszę się każdą chwilą, zgodnie z dewizą „carpe diem”. Każdy „kopniaczek” przypomina mi jak wielki cud noszę pod sercem 🙂
  Z ust męża usłyszałam, że kwitnę w ciąży, ale czasami pojawiają się chwile załamania, więc prezent od Państwa byłby dla mnie „osłodą”. Usłyszałam ostatnio od marce Alles, więc byłaby to okazja do przetestowania produktów. TYm bardziej, że chciałabym być eko-mamą, a Państwa produkty są najwyższej jakości, więc konkurs wpisuje się w moje plany 🙂

  • Domi
   28 maja 2014 at 21:24

   P.S. Chciałabym jeszcze karmić piersią jak najdłużej 🙂

 • Edyta
  28 maja 2014 at 21:53

  Życzę sobie, nie, nie zyczę ale pragne bardzo zdrowia dla moich dzieci… i żeby dać im dobry przykład, by były dobrymi ludźmi, tylko tyle i az tyle… a jeżeli mozna więcej, to aby miały i potrafiły wyrażac własne zdanie, by dla nich szklanka zawsze była do połowy pełna, a po burzy wychodziło słońce… by potrafiły pochylic sie nad słabszym, mniejszym, starszym… by nawet w dorosłym zyciu zatrzymały w sobie dzieciecy zachwyt nad światem… wtedy ja bede mama spełnioną…

 • Izabela
  29 maja 2014 at 20:07

  Życzę sobie (bo mamą jestem dopiero „w połowie”) odwagi, bo powoli zaczyna mnie dopadać strach czy dam radę, wytrwałości, zrozumienia. Życzę sobie karmienia piersią i przespanych nocy, żadnych szpitali, chorób. Wiem że to głównie zależy ode mnie, od tego czy będę dla Niego dobrą mamą. Życzę sobie żeby świat który Mu pokażę był takim, jaki sobie wymarzy, bezpieczny i piękny. Żeby uśmiech nam towarzyszył, najpierw nieświadomy i bezzębny, później szczery, głośny, beztroski. Żeby „tata” było pierwszym słowem, tak bardzo chcę aby i On docenił taty starania i troskę. Nie chcę być mamą idealną, bo takich nie ma, życzę sobie żebym była najlepszą mamą jaką potrafię.

 • NiewyspAnna
  1 czerwca 2014 at 11:58

  {Skopiuję swój komentarz z FB ponieważ nie do końca było dla mnie jasne gdzie komentarz konkursowy powinien się pojawić]Tak szczerze, bez kombinowania i słodzenia, na dzień mamy życzę sobie żeby się wyspać. Raz do roku moje dziewczyny chyba mogą mi pozwolić;)

 • Anna
  3 czerwca 2014 at 18:03

  Z okazji dnia mamy życzę sobie abym ZAWSZE, bez względu na wszechobecne dobre rady podążała własną ścieżką rodzicielstwa i kobiecości. Bo póki tą samą ścieżką biegnie radosne, roześmiane dziecko i póki tą samą ścieżką kroczy mój mężczyzna, wiem, że mimo kuszących rozwidleń i obiecujących drogowskazów podążam właściwą drogą. 🙂

 • Justyna
  3 czerwca 2014 at 18:11

  W tym wyjątkowym dniu życzę sobię:
  – 1 tonę powodów do uśmiechu,
  – 10 ton radości z każdej życiowej błachotski,
  – 100 ton cierpliwości, gdy już jej brakuje
  – i ogromnych pokładów miłości, którą przeleję na moje Dziecię Kochane.

 • Kinga
  3 czerwca 2014 at 19:58

  Czy będą to życzenia stricte na Dzień Matki? Chyba nie bardzo… Jestem w ciąży. Moje ciało się coraz bardziej zmienia. Chciałabym życzyć sobie bym w oczach męża zawsze była atrakcyjna – pomimo rozstępów, większego rozmiaru i nie zawsze dobrego humoru… Chciałabym byśmy Razem szli jak najdłużej przez życie – wspólnie z naszym Synem.

 • Natalia
  3 czerwca 2014 at 21:04

  Życzę sobie, żeby mój synek miał siostrzyczkę!
  Ignaś ma dopiero 15 tygodni, nasza wspólna droga mleczna była niezwykle wyboista, ale bardzo chciałabym mieć więcej dzieci. Jestem bogatsza o wiele nowych doświadczeń i już nie mogę się doczekać rodzeństwa dla synka.
  Na szczęście mój mąż również marzy o większej rodzince, także życzę sobie, byśmy rośli, i rośli, i rośli. Bo dzieci to przecież samo szczęście 🙂

 • Monia
  3 czerwca 2014 at 21:12

  Macierzyństwo to wspaniały czas przepełniony miłością, szczęściem, mnóstwem radości, ale i chwil pełnych niepokoju, wyrzeczeń, trudności dnia codziennego. Każda chwila jest cenna i niezapomniana. Dlatego też życzę sobie, aby ten czas trwał jak najdłużej, aby jak najmniej było chwil zmęczenia, zwątpienia i braku wiary we własne siły, abym będąc kiedyś babcią mogła wspominać te piękne chwile z uśmiechem na ustach i dzielić się tą radością z wnukami 🙂

 • Daria
  3 czerwca 2014 at 21:13

  Życzę sobie cierpliwości i serca pełnego miłości. Życzę sobie by żyć zdrowo, przeżyć życie na sportowo. Życzę sobie mieć ambicje, nieomylną intuicję. Życzę sobie być kochaną,bez przyczyny przytulaną. Kocham być mamą 🙂

 • Justyna
  3 czerwca 2014 at 22:14

  Życzę sobie być być taką mamą dla mojej Córci jak moja Mama jest dla mnie. Mamą, która zawsze znajdzie dla niej czas, pobawi się, wysłucha, przytulić. Mamą, która będzie najlepszą kucharką, mimo, że na talerzu znowu zwykłe naleśniki. Mamą, z którą najlepiej robi się zakupy. Mamą, która każdy problem mimo, że ogromnych rozmiarów zamieni w błahostkę. Mamą, która jest szczera i cierpliwa. Mamą, która wspiera w każdej sytuacji. Mamą, która kocha i kochać zawsze będzie.

 • Sabina
  4 czerwca 2014 at 06:36

  Życzę sobie po prostu tego, żeby była ze mnie mama.
  M-mądra, słuchająca dziecka, ale niezapominająca o sobie
  A-atrakcyjna dla siebie i innych
  M-młoda niezależnie od wieku i pełna energii
  A-ambitna i nigdy nie rezygnująca z siebie i swoich marzeń

 • Karolina
  4 czerwca 2014 at 19:20

  Mama nie tęskni za szaloną młodością. Za tańcem. Za kolorowymi drinkami. Za głośną muzyką… Lepsze od tego są zaspane całusy od Synka na początek dnia i bezzębny uśmiech mojej miesięcznej Córeczki. Takich poranków więcej sobie życzę!

skomentuj

Hafijaski – podcast

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.