Mam dla Ciebie kwiaty – konkurs


Któż nie lubi dostawać kwiatów?  Chyba każdy!

Na pewno wiecie, że zbliża się dzień Kobiet i dzień Mężczyzn.

Razem z Mobilne Kwiaty mam dla Was z tej okazji konkurs w którym do wygrania są dwa bukiety
– jeden dla niej
– drugi dla niego.

 mobilnekwiaty_full_RGB (1)

Co trzeba zrobić, żeby wygrać jeden z dwóch bukietów:
fioletowe-tulipany

Bukiet 11 fioletowych tulipanów z domieszką zielonej trawki, która dodaje smaku tej nowoczesnej kompozycji. To propozycja dobra dla osób, które lubią zarówno proste i efektowne rozwiązania. Dodatkowym atutem jest fakt, że bukiet ten jest dość uniwersalny, można go wręczać w zasadzie na każdą okazję, bez zapowiedzi.

Miły poranek

Zestaw 20 różowych tulipanów z delikatnym dodatkiem zielonej trawki. Bardzo piękna kompozycja, która ukoi zranione serce i łatwo da się przekonać do ofiarodawcy. Przecież wobec takiego prezentu nie można być długo obojętną!

1. Trzeba być facebookowym fanem Mobilnych Kwiatów i mojego bloga

 

 

2. Trzeba w komentarzu do tego posta napisać dlaczego akurat Ty powinieneś / powinnaś wygrać bukiet dla swojej partnerki / partnera.

Konkurs trwa od dzisiaj 25/02 do 10/03 2014

Wyniki konkursu ogłoszę do 17 marca 2014

konkurs

Regulamin TUTAJ

Powodzenia!

 

WYGRYWAJĄ AUTORZY KOMENTARZA:

DLA NIEJ:

Chciałabym wygrać bukiet dla mojej mamy, która z dnia na dzień została sama (zmarł tato). Wiem, że nie może znaleźć sobie miejsca, że jest w domu pusto i szaro, chciałabym aby przypomniała sobie, że tato zawsze na Dzień Kobiet dawał jej bukiet tulipanów lub róż. Żeby poczuła choć przez chwilę, że on jest, że czuwa nad nią i niespodziewanie przesyła jej bukiecik. Chciałabym zobaczyć jej minę.

DLA NIEGO:

Bukiet dla niego… Dla mojego skarbu, który co rano mobilizuje mnie by wstać. Dla mojego ukochanego, który w magiczny sposób jednym słowem czy gestem potrafi rozbawić do łez. Bukiet dla mojego chłopczyka, który dopiero poznaje świat. On tulipany zna tylko z książeczek, bo choć wile już w swoim prawie 3-letnim życiu widział i dostał, to jednak takich kwiatów jeszcze nie. A czyż edukacja młodego mężczyzny nie jest najważniejsza? Taki bukiet nie dość, że uczyłby botaniki to jeszcze i budował prawidłowe wzorce społeczne. Bo kto powiedział, że mężczyźni nie lubią kwiatów? :)

Poproszę Was o adresy dostarczenia kwiatków na adres email: kontakt@hafija.pl

.
Hafija

Nazywam się Agata. Hafija.pl to najlepszy mainstreamowy blog o karmieniu piersią.

96 komentarzy

 • Ewelina
  25 lutego 2014 at 18:10

  Mój mąż nie kupuje mi kwiatów, twierdzi że to niepotrzebny wydatek…mówię mu,że ja kocham kwiaty i lubię je dostawać to raz kupił mi róże i od tej pory nic. Chyba będę musiała się tym zadowolić….ale kwiaty nie będą dla niego tylko dla mojej siostry,która je uwielbia świeże pachnące cudeńka…a że ciężko pracuje w szarym,starym biurowcu to jej się należy chwila kolorowej przyjemności .

  • Izabella
   4 marca 2014 at 21:39

   Chciałabym wygrać kwiaty dla mojego ukochanego, dzięki któremu mam to co w życiu najpiękniejsze i bezcenne. Kochanego synka

 • Karolina P.
  25 lutego 2014 at 18:35

  Chciałabym wygrać bukiet Kwiatów dla Mojej siostry Bliźniaczki która 8 marca tak jak ja ma Urodziny i wszyscy nawet jej Narzeczony kupuję jej prezent z okazji urodzin a o dniu kobiet wtedy już nikt nie pamięta, wiem że gdyby dostała kwiaty w końcu by mogła poczuć się jak prawdziwa kobieta i wiem że na pewno Cieszyła by się z kwiatów lepiej jak z każdego innego w tym dniu dostanego prezentu.

 • Marzena
  25 lutego 2014 at 19:53

  Chciałbym wygrać kwiaty dla…. SIEBIE! Obojętnie który bukiet, bo oba są piękne i oba wywołają uśmiech na mej twarzy i milo mi się zrobi, bo kwiatów nie dostałam już od 3 lat… Na pewno nie zastąpia mojego najwspanialszego kwiatuszka którym jest Michalinka, ale sprawia, że dzień będzie przyjemniejszy:)

 • Magdalena
  25 lutego 2014 at 20:14

  chciałabym wygrać bukiet dla niego czyli dla mojego męża ponieważ on czasami kupuje mi kwiatki i sprawia mi to wiele radości a ja właśnie sobie zdałam sprawę z tego że nigdy jeszcze mu nie podarowałam kwiatków

 • Cortinas
  25 lutego 2014 at 20:19

  Trafiłem na Twoją stronę przypadkiem, szukając odpowiedzi o wiszącym na piersi niemowlaku (żona karmi piersią naszego syna) i postanowiłem go już po otrzymaniu odpowiedzi na moje pytanie, przejrzeć.
  No i przeglądam, a tu konkurs. Spróbuje (chociaż FB nie mam, ale w regulaminie nie jest napisane, ze to wymóg konieczny)
  Kwiaty podarował bym żonie (banalne) ale przeglądając tę stronę, uświadomiłem sobie ile trudu moją żonę kosztuje poświęcenie się dla naszego Syna karmiąc go już tak długo (17 miesięcy) i nie myśli, aby przestać. Byłaby to dla niej miła niespodzianka, że starałem się coś dla niej. Bo jestem z niej dumny. Bo gdyby nie ona, nie byłbym szczęśliwym mężem, ani tatą. Gdyby nie jej wytrwałość i cierpliwość do mnie to dawno byłbym rozwodnikiem, a Ona, moja żona mnie po prostu tak za NIC kocha! Pewnie pomyślisz, że kwiaty mogę kupić sam dla niej, ale wygrać coś dla Niej, starając się o nie, to całkiem co innego niż pójść do kwiaciarni wybrać i zapłacić.

  Pozdrawiam serdecznie!

 • Joanna
  25 lutego 2014 at 21:26

  Tulipany to piękne wiosenne kwiaty. W moim ogródku powoli pokazują się ich pierwsze liście,ale zanim zakwitną minie jeszcze sporo czasu. Jesienią posadziłam sporo nowych cebulek w pięknych kolorach i już nie mogę się doczekać, kiedy zakwitną. Dlatego miło by było otrzymać piękny bukiet tulipanów, żeby umilił mi czas oczekiwania na kolorową wiosnę w moim małym ogródkowym królestwie.

 • Anita
  25 lutego 2014 at 22:12

  Dlaczego ja? Już mówię:
  8 marca -Dzień Kobiet
  9 marca – moje 30 urodziny
  10 marca – Dzień Mężczyzny
  11 marca – 9 lat od naszej pierwszej randki

  4 okazje, ale ucieszy nas jeden bukiet 🙂

 • Monika (MamaKuby:))
  25 lutego 2014 at 22:13

  Chciałabym podarować ten piękny bukiet mojemu Mężowi. 🙂
  On nie daje mi kwiatów… Może dlatego, że jestem zołzą?! Tak, tak nie boję się o sobie tak powiedzieć. 😛
  Jesteśmy jak ogień i woda. On spokojny, poukładany. Ja szalona, impulsywna, nerwowa. Dlatego chyba tworzymy zgraną parę. 😉
  Chcę podarować Mu ten bukiet żeby wiedział jak bardzo Go kocham i dziękuję za to, że po prostu jest, mimo wszystko.
  Znosi moje „babskie humorki” ze stoickim spokojem. 😉
  Chcę Mu podziękować za to, że dzięki Niemu mamy cudownego Synka. :*
  Chcę Mu podziękować za to, że jest cudownym Przyjacielem, Mężem i Tatusiem. :*
  W kwietniu mija 6 rocznica naszego ślubu. <3 A ja kocham Go jeszcze bardziej każdego kolejnego dnia… :*

 • Joanna
  26 lutego 2014 at 13:50

  Chciałabym podarować bukiet mężowi, a dlaczego??
  Dlatego, żeby głupio mu się zrobiło, że mi nigdy takiego nie podarował.

 • Karlita
  26 lutego 2014 at 14:02

  W pierwszej chwili pomyślałam o bukiecie dla męża 😉 ale mój mąż nawet mi kwiatów nie kupuje 😉 tz ciętych kupuje w doniczce – jak to twierdzi – na dłużej mi starczą 😉

  Później pomyślałam o Gabi … ale Ona i tak przyjdzie ze stosikiem laurek i kwiatuszków od kolegów z przedszkola 🙂

  I wtedy pomyślałam, że znam kobietę, która uwielbia kwiaty i jest najwspanialszą kobietą w całym wszechświecie :-)) Taki bukiet od nas byłby wielkim zaskoczeniem i miłą niespodzianką :-)))

  pozdrawiam Karola

 • Joanna
  26 lutego 2014 at 18:59

  Chcę kwiaty dla siebie 🙂 Tak – od męża mam zawsze słodkości, które uwielbiam ale ciągle słodycze- wiem kwiaty zwiędną ale to takie piękne i urocze dostać śliczne kwiaty- kobieta wtedy tak „kobieco” się czuje 🙂

 • Marta
  26 lutego 2014 at 23:15

  Chciałbym wygrać kwiaty dla mojego męża, ponieważ chyba jeszcze nigdy życiu nie dostał kwiatów, ciekawa jestem jego miny 😉

 • Urszula
  27 lutego 2014 at 12:31

  Chciałabym wygrać kwiaty dla mojej mamy! Ona uwielbia tulipany 🙂 chciałabym móc jej podarować tak przepiękny bukiecik bo jest wspaniała kobietą z której biorę przykład. Ostatnio spotkało ją wiele przykrych rzeczy a dzięki takiemu bukietowi na jej twarzy zagościłby uśmiech!

 • Sylwia
  27 lutego 2014 at 14:52

  Mój mąż, kiedy „starał sie o mnie” przynosił kwiaty na każde nasze spotkanie:) zawsze była chociaz jedna róża, jedna zapamiętam na zawsze prawie metrowa róża wychodowana przez niego samego:) Była piękna. Kiedy pobraliśmy się, to już 2,5 roku temu wiazanka ślubna była ostatnim bukietem jaki dostałam od męża. przychodziły walentynki, Dzien kobiet moje imieniny, kwiatka nie było. nie mówiłam mu wprost, że jest mi z tego powodu przykro, ale za każdym razem czułam sie po prostu niedoceniona. Dbam o męza, córkę dom i uważam , że na choć raz do roku na kwiatka zasługuję:) chciałabym dostać ten bukiet, aby pokazać mojemu mężowi, że wcale nie potrzeba okazji, aby dac ukochanej kobiecie kwiatka, chcę mu pokazać, że dla mnie jako kobiety to bardzo ważne. Wiem, że mnie kocha i docenia moją pracę dla rodziny, ale czasem chciałabym, żeby docenił to bardziej kwiatowo:) mysle, że taki bukiet ode mnie dla niego może go orzeżwi:)

 • magdalena
  27 lutego 2014 at 20:08

  Nie będę pewnie oryginalna w wypowiedzi, ale te piękne kwiaty chciałabym wygrać dla siebie samej, z różnych powodów czuję się niedowartościowana, niedoceniana i w ogóle jakaś taka do niczego… Bukiety są przepiękne i z pewnością wygranie jednego z nich pozwoliłoby mi spojrzeć na świat bardziej optymistycznie, a przede wszystkim mile połaskotałoby moje rozgoryczone ego ;-).
  Jeśli można podać drugi wariant, to chciałabym otrzymać te kwiaty i podarować je mężczyznom mojego życia: 2 – letniemu Wojtusiowi i 5 – letniemu Łukaszkowi, oj ile mieliby zachwytów, głaskania i wąchania, a poza tym oswajaliby się od małego z kwieciem różnorakim, i uświadomili sobie, że kwiaty są po to, by obdarowywać nimi kobiety 😉

 • Paulina
  28 lutego 2014 at 11:06

  Mój mąż oddzwania do mnie zaraz po tym gdy tylko się rozłączę , nie zaśnie tylko po to aby zobaczyć jak śpię , całuje mnie w czoło pokazując jak bardzo mnie kocha , uwielbia mój wygląd w dresie piżamie i bez makijażu , jest dumny gdy przy swoich znajomych trzyma mnie za rękę mówiąc „Moja Jedyna”, codziennie od lat uświadamia mi że jestem miłością jego życia 🙂 Myślę że są to wystarczające dowody na to aby właśnie to mój mąż dostał bukiet pięknych tulipanów na Dzień Mężczyzny 🙂

  • Agnieszka
   8 marca 2014 at 12:45

   ten tekst widziałam już na demotywatorach 😛

 • Beata
  28 lutego 2014 at 11:23

  Ponieważ chciałabym poczuć wiosnę w domu a taki piękny bukiet mi i mojemu partnerowi w tym pomoże.

 • Elżbieta
  28 lutego 2014 at 14:57

  Chciałabym wygrać kwiaty dla Niego, czyli mojego męża. Już widzę zaskoczenie na jego twarzy, z jakiej to okazji. Nie wiem nawet, czy wie, że jest Dzień Mężczyzny. Zapewne pomyślałby, że to z okazji spóźnionych jego imienin (4 marca). Wręczając mu ten piękny bukiet tulipanów podziękuję mu za miłość i serce, za miłość prawdziwą, która trwa na dobre i złe. W kwietniu obchodzimy 29-tą rocznicę ślubu.

 • Iwona
  28 lutego 2014 at 17:10

  Chciałabym wygrać kwiaty dla Niego, czyli mojego chłopaka który 8 marca obchodzi swoje urodziny a ja mam swoje swieto znając zyce te kwiaty i tak podarował by mi także to by był nasz wspólny bukiet ale tez zaskoczyłabym go tym bukietem tak ze mina by mu zrzedła ..) oczywiście na pozytyw ..)

 • Julita
  28 lutego 2014 at 23:08

  Bardzo bym chciała wygrać ten przepiękny bukiecik tulipanków 🙂 ponieważ w tym roku nie dostanę żadnego upominku ani kwiatków od męża, ponieważ się rozstaliśmy miesiąc temu i jest mi bardzo smutno i przykro z tego powodu 🙁 Wygrany bukiecik napewno poprawiłby mi nastrój w ten szczególny dzień.

 • Kasia
  1 marca 2014 at 17:38

  Chciałabym podarować taki wspaniały bukiet Kobiecie którą podziwiam, to Mama mojego męża. Specjalnie nie używam tu słowa „teściowa”, gdyż źle się ono kojarzy, a moja Terenia to osoba która ma serce na dłoni. Jest tak młoda duchem że ja
  uczę się od niej optymizmu i spontaniczności oraz wręcz dziecięcej radości życia. Tam gdzie ja mam wątpliwości Ona popycha mnie do przodu i zagrzewa do walki, wspiera. Pomylilibyście się gdybyście sądzili że trzyma stronę swojego syna, o nie. On zawsze stara się trzeźwo ocenić sytuację i nie jest stronnicza. Tej umiejętności zazdroszczę Jej chyba najbardziej i chłonę ją by móc ją stosować kiedy mój syn będzie już dorosły. Uwielbiam z Nią rozmawiać bo zawsze coś mądrego mi doradzi, ale robimy sobie też babskie wypady kiedy przymierzamy ciuchy i chichoczemy jak nastolatki. Jest dla mnie prezentem od losu, rekompensatą za brak dobrych relacji z mamą choć włożyłam w nie mnóstwo serca. Cieszę się że los postawił na mojej drodze tak fantastyczną kobietę od której mogę się uczyć miłości do całego świata.

 • Andrzej
  1 marca 2014 at 21:19

  Ponad 30 lat z żoną przeżyłem i dzięki Niej wszystkie barwy tęczy odkryłem .Ona w czasie choroby za rękę mnie trzymała i odejść z tej pięknej polskiej ziemi nie pozwalała a każdego dnia uroki blogu Hafija wraz ze mną poznawała .Codziennie szczęśliwą matkę karmiącą widzimy nawet w trzecie Gabrysia urodziny .Kobieta z misją ,matka ,żona ,blogerka a poznawanie ludzi to dla Niej frajda wielka .Ta wspaniała kobieta funduje nam blogerskie przechadzki a po jej stole jeździ smaczny wóz strażacki .Ona codziennie bukiet kwiatów w postaci postów nam funduje i wielką wrażliwość do świata nam oferuje a czy wiecie ,że Hafija nawet moją córkę karmić piersią nauczyła .Samo picie ,samo picie bo dla naszych pociech ,wnuków pyszny rosołek z kluskami to żadne nowe odkrycie 🙂 .Ona życie mojej całej rodzinki odmienia i magię warsztatów Medeli docenia .Niechaj na całym świecie nastanie równe matek traktowanie .Może niektórym mężczyznom to w głowie nie mieści się ale ja razem z żoną ,córką chodzę na usg .One swe piersi badają a przy boku wrażliwego mężczyznę czyli mnie mają. Dzięki Hafiji tanio swe włosy obcinamy i dobrej marki blogowej się trzymamy .Dzięki Niej w Naszym domu nie zdarzy się nigdy bajeczna wpadka bo śmiało oglądamy ,,Kubusia Puchatka ” .Dobrze ,że razem z Nami ona gości bo to Nasz kwiat kobiecości .Teraz każdy z sąsiadów mnie pyta jak robi się kieszonki pita 🙂 Teściowe ją tuczą ale za to od Hafiji niesamowitego kontaktu z fanami się uczą .Niedawno mojej kochanej żonie kupiłem kuchenkę gazową na raty a 8 marca chętnie podarowałbym jej Mobilne Kwiaty ,które w dwudziestu tulipanach się schowały i na Podkarpacie zawędrowały 🙂

 • Kasia
  1 marca 2014 at 22:21

  Bukiet tulipanów dostać bym chciała,
  ale mojemu mężowi bym go dała.
  Bo kocham go nad życie,
  otwarcie a może i skrycie.
  Chcę z nim być do końca życia
  i nie mam nic do ukrycia.
  Z tulipanów byśmy się ucieszyli
  i reszcie rodziny się pochwalili.

 • Greta
  2 marca 2014 at 18:42

  Mojemu mężusiowi bukiecik bym podarowała,
  żeby wiedział jaka jestem wspaniała.
  Ha ha ha żartowałam….:)
  Żeby wiedział, jak bardzo Go kocham
  i miłość swoją mu ofiaruję kiedy obiadki gotuję
  kiedy piorę, sprzątam i prasuje.
  I mimo, że nie mówię mu co dzień tego
  to on nie jest moim kolegą.
  Jest całym moim światem….
  I podziękować mu chciałam – za to, że się mną opiekuję.
  I tak długo ze mną wytrzymuje.
  Znosi moje humory i nastroje
  I nawet nie marudzi i nie grymasi.
  A w sklepie za wszystko płaci i
  w przymierzalni fochy znosi
  i torby za mną nosi.
  Mój mąż jest wspaniały, cudowny, doskonały.
  I ten bukiecik byłby wspaniałym wyznaniem miłości i podziękowaniem 🙂

 • Anna
  3 marca 2014 at 18:52

  Dla mojego męża za to że jest:
  nadzieją w tragicznej chwili,
  oddechem gdy brak mi tchu,
  spełnieniem ukrytych marzeń,
  wytchnieniem gdy potrzebuję snu,
  radością spędzonych dni,
  szczęściem kiedy dobija mnie świat,
  pragnieniem które wciąż się tli,
  ucieczką od ciężkich lat.
  Kochanie, tym właśnie dla mnie jesteś,
  dlatego szalenie kocham Cię
  pozostań dla mnie wszystkim
  i pozwól po prostu być (…)

 • Zuzanna
  3 marca 2014 at 21:38

  Chciałabym wygrać bukiet dla niego, by usłyszeć, jak mówi „a ty nie masz na co wydawać pieniędzy?” – by usłyszeć, jak to mówi z radością, niedowierzaniem, zaskoczeniem i miłością w głosie 🙂

 • Karol
  4 marca 2014 at 08:28

  Uważam, że moja partnerka zasługuje na wszystko co najlepsze i najpiękniejsze a ten cudowny bukiet zdecydowanie do takich należy!. Swoją elegancja i urokiem oczarowałby serce mojej kobiety i sprawił, że na jej twarzy pojawiłby się wspaniały uśmiech. Cudowny bukiet z 11 tulipanów zdecydowanie powinna otrzymać moja dziewczyna.

 • Asia
  4 marca 2014 at 08:44

  Uważam że ja powinnam wygrać, dlatego tego że mój Ukochany jeszcze nigdy nie dostał ode mnie kwiatów, to byłoby coś nowego czego jeszcze nie doświadczył. Dostanie kwiatów byłoby totalnym zaskoczeniem dla Niego, sądzę że by zaczął się śmiać i oddałby je mnie, bo to takie „nie męskie”. Jak dla mnie idealnie! Kocham kwiaty, kocham je dostawać, kocham je mieć w wazonie, radują moją twarz, a fioletowe tulipany to pierwsze kwiaty jakie dostałam od mojego Narzeczonego, więc są dla mnie symboliczne i wyjątkowe.

 • Maciej
  4 marca 2014 at 10:51

  Chciałbym wręczyć taki piękny bukiet kwiatów mojej dziewczynie, której zamierzam się oświadczyć 8 marca. Uważam, że zasługuje na wszystko co najlepsze, a jednocześnie – jak każda kobieta – niesamowicie kocha kwiaty! Chcę jej zrobić piękną niespodziankę tak, aby od rana ten dzień był wyjątkowy. Przed wyjściem do pracy przyszykuję jej śniadanie, na biurku w pracy będą na nią czekały pyszne czekoladki, piękne tulipany dopełniłyby całości. Uważam, że sprawiłbym jej tym ogromną radość, a ona zapamiętałaby to na długo!

 • Monika
  4 marca 2014 at 11:17

  Chciałabym wygrać bukiet dla mojej mamy, która z dnia na dzień została sama (zmarł tato). Wiem, że nie może znaleźć sobie miejsca, że jest w domu pusto i szaro, chciałabym aby przypomniała sobie, że tato zawsze na Dzień Kobiet dawał jej bukiet tulipanów lub róż. Żeby poczuła choć przez chwilę, że on jest, że czuwa nad nią i niespodziewanie przesyła jej bukiecik. Chciałabym zobaczyć jej minę.

 • Danuta
  4 marca 2014 at 13:13

  Bo ma cudownego męża i pragnę zrobić mu szaloną niespodziankę.

 • Marcin
  4 marca 2014 at 13:19

  Na bukiet w tym dniu i nie tylko zasługuje moja żona ponieważ:
  tylko ją teraz mam,
  jej ciało na pamięć już znam,
  jej uśmiech, dotyk i cała dusza,
  wszystko, co w niej– ciągle mnie wzrusza,
  tęsknota i pragnienie spełnienia,
  jest i świat mój się zmienia,
  znowu są barwy, smak i muzyka,
  i czas nieustannie nam tak pomyka,
  śmiech, szczęście i chwile rozkoszy,
  cicho, na palcach, by miłości nie spłoszyć,
  delikatnie, powoli, od słowa do słowa,
  nikt zagłuszyć jej już nie zdoła …

 • Kasia
  4 marca 2014 at 13:28

  jeśli ich nie wygram to nie dostane kwiatków od na dzień kobiet, bo on nie kupuje kwiatków a ja strasznie chciała bym kiedyś dostać tak piękny bukiet..

 • Marcelina
  4 marca 2014 at 13:53

  Kilka dni temu rozstałam się z chłopakiem. Chciałabym wygrać jeden z tych pięknych bukietów dla siebie. W przeciwnym razie na pewno nic nie dostanę w Dzień Kobiet:(

 • Anna
  4 marca 2014 at 15:27

  Właściwie powinnam zawalczyć o dwa bukiety.Jeden dla mnie z okazji Dnia Kobiet ,a drugi dla mojego kochanego synka,który urodził się na Dzień Kobiet.Od 14 lat mamy oboje swoje podwójne święto.

 • Łukasz
  4 marca 2014 at 15:38

  …Ponieważ nigdy nie dałem kwiatów swojej dziewczynie,Boże zmieńcie to bo to chyba ostatnia szansa na to !

 • Aneta
  4 marca 2014 at 15:49

  Mojemu mężowi nie zdarzyło sie jeszcze by dostać kwia

  Mojemu mężowi nie zdarzyło się jeszcze dostać kwiatów od kobiety. Pora by stał się ten pierwszy raz i go zaskoczyć.

 • Anibarpoiomar
  4 marca 2014 at 15:59

  Hej 🙂

  świetny konkurs i cudowna nagroda którą chciałabym wygrać tak odrobinę dla siebie a to dlatego aby meża zawstydzić że mi ich nie kupuje a ja je taaak uwielbiam lubie świeże cięte kwiatki stojące w wazonie w duzym pokoju przy których można usiąść z ciepłą herbatą lub lampką wina i odpocząć, poomyśleć, odetchnąć 🙂 kwiaty lubie prawie tak samo jak buty czy torebki … bardzo chciałąbym je wygrać – ciekawe co na to mąż jakby przyniósł mi jej jakiś pan ?

  buziak 🙂

 • Ania
  4 marca 2014 at 16:10

  Tak bardzo chciałabym wygrać kwiaty dla niego…jest moim oddechem, życiem, przyjacielem…W łóżku zamiast jedzenia…Pachnie mi wiosną i smakiem świat…A W GORSZE DNI, CAŁUJE MOJE POWIEKI I KAŻDE ZŁO ZNIKA, smutki odlatują…słońce gości w mym życiu…

  • Agnieszka
   4 marca 2014 at 17:18

   Chciałabym podarować bukiet kwiatów mojej mamie ale tak aby nie prosić nikogo o pomoc tylko żeby była to prawdziwa niespodzianka. Mam czterokończynowe porażenie mózgowe i poruszam się przy pomocy osób trzecich na wózku inwalidzkim. Internet to moje okno na świat – a więc spełnijcie PROSZĘ moje marzenie w DNIU KOBIET!

 • Dawid
  4 marca 2014 at 18:18

  Za każdy obiad, który przypaliła.
  Za wszystkie pocałunki, wspólne wchody i zachody słońca.
  Za tysiące dobrych dni za nami i miliony tych, które jeszcze na nas czekają.
  Za Jej dotyk – jedyny i wyjątkowy.
  Za setki kłótni, które tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że to ONA.
  Za to, że nauczyła mnie kochać i zaprosiła do najpiękniejszego świata – do jej serca.

 • Małgorzata
  4 marca 2014 at 18:24

  Chciałabym wygrać bukiet dla mojej mamy, bo jest najcudowniejszą kobietą na świecie, tato właśnie przeszedł nieciekawą historię z niedokrwieniem mózgu i zachowywał się jak nie on, to było straszne dla nas wszystkich ale najbardziej dla niej, znosi swoje i nasze problem, pomaga nam, wspiera. To najcudowniejsza kobieta na świecie i ogromnie ją kocham

 • DOROTA
  4 marca 2014 at 18:35

  Mój mąż uważa, że jeśli coś komuś dać w prezencie to musi to być coś co się przyda na co dzień. Jestem maniaczką kwiatów, całe mieszkanie mam w kwiatach doniczkowych. Uwielbiam się nimi zajmować, dawać im imiona i z nimi rozmawiać. Większość uważa, że to głupota, ale przecież kwiat też żyje i też słucha.

 • Joanna
  4 marca 2014 at 19:07

  Chciałabym wygrać kwiaty dla mojej ukochanej mamy:) Na dobrą sprawę nigdy jeszcze nie dostała ode mnie takiego bukietu, a należą jej się ogromne podziękowania za wszystko, co dla mnie robi, za to jak mnie wspiera i przede wszystkim na miłość, troskę i opiekę, którą mnie otacza! Jestem przekonana, że taki bukiet sprawiłby jej masę radości, wywołał ogromny uśmiech na jej twarzy, a nawet poleciałyby po niej łzy szczęścia. Z pewnością poczułaby się wyjątkowo, a o to właśnie chodzi.. Chcę żeby wreszcie zrozumiała, że naprawdę ją doceniam i kocham..

 • Adrianna
  4 marca 2014 at 20:06

  Marzę o kwiatach, to tak mało a jednocześnie wiele. Mój chłopak bardzo rzadko mi je kupuje. Ostatnio nie mam zbyt wielu powodów do radości, szczerze mówiąc prawie w ogóle. Straciłam pracę i nie mogę znaleźć nowej, do roli kury domowej się nie nadaje i w domu dostaję w głowę, z chłopakiem mi się nie układa, nawet nie chce o tym myśleć, ale to chyba „początek końca”… Tak niewiele ostatnio jest powodów do uśmiechu… może chociaż taki bukiecik poprawiłby mi nastrój 😉

 • Joanna
  4 marca 2014 at 20:19

  Hmm bukiet kwiatów chciałabym podarować mojemu zapracowanemu mężowi. Całe dnie spędza w pracy:( tylko z samego rana i późnym wieczorem mamy okazję się spotkać. Kocham Go bardzo i uwielbiam mu robić rozmaite niespodzianki. A taki piękny bukiet kwiatów na pewno by go ucieszył, a uśmiech na jego twarzy jest dla nie czymś bezcennym 🙂 Jesteśmy młodym małżeństwem, a teraz zaczęliśmy starać się o dziecko i bardzo chce żeby nam się szybko udało. Myślę ze taki bukiet bardzo by go zaskoczył i sprawił mu radość.

 • Marcin
  4 marca 2014 at 21:18

  W żywych kwiatach jest coś wyjątkowego. Piękne, świeże, budzące zachwyt. Fakt, że ich piękno trwa tylko chwilę jest jakby dopełnieniem ideału. Są podobne do nas, do naszych uczuć, wzruszeń, wyznań. Bukiet momentów, którymi obdarzamy innymi. Wszystkie wręczone kobietom bukiety mam do dziś w swojej pamięci, mimo, że wielu z tych związków, znajomości, relacji – już niestety nie ma lub przybrały inną formę. Zaś co do samych tulipanów, kojarzą mi się one z najważniejszą do tej pory historią mojego życia, ale to nie miejsce i pora na nią. Za to podejście do kwiatów, chociażby, bukiet mógłby trafić do mnie. Oczywiście tylko na chwilę, bo już wiem, do czyich drzwi z nim zapukam.

 • Justyna
  4 marca 2014 at 21:59

  Jako wielbicielka wszelkiego „co zielone” chciałabym otrzymać bukiecik kwiatów i krzyknąć z radości zielonoo mi 🙂
  tym czasem mąż na dzień kobiet kupił mi ręczny sekator xD uwielbiam Go ! 🙂

 • Ewa
  4 marca 2014 at 22:50

  Chciałabym wygrać bukiet dla mojego kochanego mężczyzny… dlaczego? Dlatego bo zwyczajem jest dawanie kwiatów kobietom a nasi kochani mężczyźni są poszkodowani 🙂 mój ukochany zawsze mówi, że kocha patrzeć na mój uśmiech gdy znajduję kwiaty przy łóżku gdy otwieram rano oczy… chciałabym chociaż raz zobaczyć jego słodki uśmieszek w takiej oto chwili. Na pewno byłby bardzo zdziwiony i szczęśliwy zarazem 🙂

 • Grzegorz
  4 marca 2014 at 23:46

  Bardzo chciałbym wygrać bukiet kwiatów, aby wręczyć go swojej dziewczynie, z którą jestem już prawie 2 lata. Bardzo się kochamy i robię wszystko by była przy mnie szczęśliwa. Wiem, że uwielbia dostawać kwiaty i ją to uszczęśliwia lecz ja chodzę do szkoły i nie mam niestety pieniędzy na kupowanie kwiatów. Byłbym bardzo szczęśliwy gdybym wygrał bukiet tak pięknych kwiatów, bo bardzo bym chciał je wręczyć mojej dziewczynie. Na pewno byłaby bardzo miło zaskoczona gdyby dostała ode mnie tak wspaniały bukiet 🙂

 • Mateusz
  5 marca 2014 at 00:36

  Nie oszukujmy się,każdy uwielbia dostawać kwiaty swojej ukochanej a tym wspanialszy bedzie to dzien jezeli sie je dla niej wygra 🙂

 • Mateusz
  5 marca 2014 at 00:38

  KWIAT DLA SKARBA TO PRAWDZIWA PETARDA GDY SIE WYGRYWA OWE KWIATY NIE TRZEBA WYDAWAC WYpłaty 🙂

 • Kasia
  5 marca 2014 at 00:57

  Cudowne kwiaty, droga Hafijo, jeżeli trafią do mnie, będą tak niespodziewanym prezentem jak wygrana w totka, ale sam widok na zdjęciu już jest miły, jeśli nie wygram dla ukochanego to na pocieszenie popatrzymy na fotkę:-))))

 • M.Laura
  5 marca 2014 at 01:54

  Jestem mamą małej kobietki, więc to ona otrzyma ode mnie piękny bukiet, wierzę, że ten, który wygramy. Uważam, że kwiaty to atrybut kobiecości jakich mało. Już od malenkości powinnyśmy być nimi obdarowywane na znak miłości i szacunku. Jako,że kocham moją córcię najbardziej na świecie, tak od początku pokazuję jej jak jest dla mnie ważna i zawsze będzie. Liczy się uczynek, słowo, uśmiech, gest i taki drobiazg jak kwiat, który dopełni całości.

 • monika
  5 marca 2014 at 08:45

  Bukiet, ale przekornie z fioletowych tulipanów chciałabym podarować najlepszej kobiecie pod słońce- mojej Teściowej! Ona kocha kwiaty, szczególnie tulipany, a jej ulubiony kolor to fiolet. Moja druga Mama, bo tak mówie n moja Teściowa zasłużyla na najpiękniejsze kwiaty Świata. Jest kobietą pracowitą, uczciwą i kocha te swoje dzieci mocno:) Zawsze jest dyspozycyjna, zawsze pocieszy i otrze łzy, ale potrafi dać też kopa jak trzeba. Jest kobieta idelaną i bukietem mogłabym jej to powiedzieć, napewno byłaby zachwycona 🙂

 • Agnieszka
  5 marca 2014 at 08:53

  Chciałabym wygrać bukiet dla mojej mamy. Chociaż mam nadzieje ze tata będzie o niej tego dnia pamiętał mimo natłoku spraw jakie ma na głowie, to tez chciałabym podarować jej w tym dniu coś od serca, a tulipany to jej i moje ulubione kwiaty. Kocham patrzeć jak się uśmiecha gdy dostaje coś w prezencie, zawsze jest zaskoczona bo nie docenia siebie i nie wie jak wspaniałą osoba jest dla otoczenia. Kocham ja! Niech się o tym przekona po raz kolejny!

 • Rafał
  5 marca 2014 at 09:10

  Jeśli ktoś zasłużył na bukiet to napewno moja narzeczona kochana która już bardzo długi czas utrzymuje mnie bezrobotnego. Kocham Cie Marcia Bardzo mocno:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

 • Darek
  5 marca 2014 at 13:45

  Chciałabym wygrać bukiet aby oświadczyć się mojej wieloletniej partnerce,a nie stać mnie na żaden prezent i bukiet.Myślę ze na pierścionek poczeka bo nie jest on najważniejszy

 • Dagmara
  5 marca 2014 at 14:38

  Mój narzeczony uwielbia kwiaty, chciałabym wygrać bukiet dla niego. Biedactwo moje ciężko pracuje – jest marynarzem, więcej go nie ma w domu niż jest. Wiem, że wielką przyjemnością dla niego byłoby otrzymanie wyjątkowego bukietu jako podziękowanie za poświęcanie się dla całej rodziny oraz wielka radość z przezwyciężenia fobii dotyczącej pływania na morzu.

 • Joanna
  5 marca 2014 at 16:10

  Mąż mój kochany ciągle mnie zaskakuje, a to kupi czekoladkę a to bukiet podaruje. Więc dziś dla odmiany chcę zaskoczyć Męża swego i wręczyć mu spóźniony bukiet na urodziny jego:)

 • MIROSŁAW
  5 marca 2014 at 17:32

  Wyjątkowy bukiet dla wyjątkowej osoby… Podaruję go równie pięknej kobiecie, bo kwiaty są przede wszystkim dla kobiet… pachną jak kobieta i urzekają niepokorne zmysły…

 • Paulina
  5 marca 2014 at 20:41

  Chciałabym wygrać bukiet kwiatów dla mojego chłopaka jest dla mnie najważniejszy na świecie 🙂 i uwielbiam robić mu niespodzianki . Ostatni czas go nie oszczędzał przebył poważną operację, a później leczenie onkologiczne które zniósł bardzo dobrze 🙂 Podziwiam go za to, że był tak silny, że się nie poddał i walczył a pomogła mu w tym nasza bezgraniczna miłości 🙂 Bardzo mi tym zaimponował 🙂 dlatego chciałabym mu podziękować i sprawić taki prezent bardzo go kocham <3

 • Łukasz
  5 marca 2014 at 21:24

  Moja żona powiedziała mi ostatnio, że nie jestem już tak romantyczny jak kiedyś, że nie dbam o nią, nie poświęcam jej czasu, że nie ma tej spontaniczności co kiedyś. Przyznaję ostatnio ją zaniedbałem, praca sporo obowiązków po niej, zmęczenie. Chciałbym to zmienić a te kwiaty miałby by być pierwszą oznaką powrotu jej dawnego romantycznego Misia.

 • Agnieszka
  5 marca 2014 at 22:24

  Dla mojego męża, który potrafi zatrzymać nagle samochód, wyskoczyć i przynieść mi bukiet przydrożnych maków, który wracając ze sklepu przynosi mi bukiecik stokrotek, który wracając z pracy niesie naręcze bzu, który mówi mi, że jestem piękna, nawet gdy wychodzę z łazienki bez makijażu, który obudził we mnie kobiecość. Dlatego czas na kwiaty dla niego.

 • Ewelina S.
  6 marca 2014 at 00:22

  Chciałabym wygrać i móc wręczyć bukiet tulipanów mojej Mamie która uwielbia kwiaty pod każdą postacią. Od lat dzieli nas duża odległość (500km) i wyobrażam sobie jej wzruszenie kiedy otworzy drzwi i zobaczy w nich kuriera z bukietem i bilecikiem ode mnie, w którym napiszę, że Ją kocham. Czasami tak niewiele trzeba żeby pokazać komuś ile dla nas znaczy…

 • Paweł
  6 marca 2014 at 09:48

  Podarowałbym te piękne kwiaty mojej cudownej narzeczonej, ponieważ kocha kwiaty a ja kocham ja obdarować wszystkim co najlepsze do tego przyszykowałbym dla niej romantyczną kolacje

 • Agnieszka
  6 marca 2014 at 20:08

  Powinnam wygrać kwiaty, ponieważ wręczyłabym je Mojej Mamie, która jest Moją Przyjaciółką.

 • Annuszka
  6 marca 2014 at 21:13

  Dlaczego ja chciałabym aby te śliczne, a zresztą moje ulubione tulipany, powędrowały do mojej przyjaciółki Asi. Bo ją kocham, ją cenię, w nią wierzę, ją szanuję, ją podziwiam z nią się cieszę, z nią się dzielę. I tym razem również chciałabym aby właśnie ona dostała te piękne kwiaty tak bez okazji, na polepszenie nastroju, na dodanie otuchy, na pojawienie się uśmiechu na jej twarzy. Ostatnimi miesiącami jest zdołowana i przemęczona. A jest młodą matką, brak jej już sił, a to cały czas albo krzyk małej, albo ząbkowanie, albo marudzenie…mąż wraca z pracy późno dlatego mało od niego pomocy, więc jest ciągle zmęczona, pozbawiona energii na następny dzień. Nie ma sił aby zająć się sobą ani nawet się uśmiechnąć. Mąż zapomina o wszystkich okazjach do sprezentowania jej chociażby kwiatów…Krewni też są za daleko aby wesprzeć ich fizycznie. Chciałabym aby na widok tych pięknych kwiatów uśmiechnęła się, poczuła przypływ ogromnej radości, stwierdziła że życie jest piękne, pomimo trudów wychowania córeczki oraz szarej jednolitej codzienności. I że przyjaciółka zawsze jest obok nie zawsze fizycznie ale psychicznie na pewno:).

 • Małgorzata
  6 marca 2014 at 23:29

  Tylko raz w życiu dostałam kwiaty – wtedy był powód. Chciałabym dostać raz, bez powodu:)

 • Agnieszka
  7 marca 2014 at 16:46

  Jak rower bez koła jak facet bez ego
  Ja nie mogę się obyć bez mego lubego!
  Na co dzień przeważnie -mówię wam otwarcie-
  Rzuciłabym go z chęcią i lwom na pożarcie.
  Jednak coś mi mówi już tak podkorowo,
  Że w mym świecie bez niego nie będzie różowo.
  Facet to wymiatacz myśli jest praktycznej
  Wiem to z obserwacji na drodze empirycznej.
  W ramach stylu eko i wody oszczędzania
  Bierze ze mną prysznic już z samego rana.
  W jego działaniu w kuchni jest też i logika,
  zrobi danie z użyciem jednego palnika 😉
  Radzi sobie nieźle z samochodu myciem
  Jak trawnik go `podlewa` z deszczówki użyciem 😉
  Jakby nie narzekać na niego drogie panie
  Czasem też do łóżka zrobi mi śniadanie.
  A gdy trzeba to się zmieni w hi-tech sprzęt czyszczący
  Z wbudowaną w niego funkcją pan de lux piorący 😉
  Także trzymam w domu mego `zwiem-go-kota`
  Z nim bardziej fachowa jest każda robota.
  Nierzadko ja też bywam w przeróżnych opałach
  A naprawić rower to wtedy jest jak znalazł.
  A najbardziej go kocham i czuję się też damą,
  gdy mruczy mi do ucha `ti amo, ti amo` 🙂
  Tak więc jak widzicie mam za co mu dziękować.
  I bardzo bym chciała bukietem go obdarować 🙂

 • Kamil
  7 marca 2014 at 23:12

  Moja kobieta, żona, zasługuje na wszystko co najlepsze. Jest matką mojego syna, dba o mnie, o syna, o dom w którym mieszkamy… Zawsze dobro nasze jest ważniejsze niż jej. To szczęście mieć taką osobę u swojego boku. Ten, jak i inne bukiety, należą się jej, jak nikomu innemu.

 • Aleksandra
  8 marca 2014 at 13:11

  Bukiet dla niego… Dla mojego skarbu, który co rano mobilizuje mnie by wstać. Dla mojego ukochanego, który w magiczny sposób jednym słowem czy gestem potrafi rozbawić do łez. Bukiet dla mojego chłopczyka, który dopiero poznaje świat. On tulipany zna tylko z książeczek, bo choć wile już w swoim prawie 3-letnim życiu widział i dostał, to jednak takich kwiatów jeszcze nie. A czyż edukacja młodego mężczyzny nie jest najważniejsza? Taki bukiet nie dość, że uczyłby botaniki to jeszcze i budował prawidłowe wzorce społeczne. Bo kto powiedział, że mężczyźni nie lubią kwiatów? 🙂

 • ewa
  8 marca 2014 at 22:05

  chciałabym aby jeden z bukietów powędrował do mojej mam. Zasługuje na niego, ponieważ wychowała prawie sama piątkę dzieci, zawsze znalazła dla nas czas, chodziła na wszystkie wywiadówki,przetrwała mój bunt nastolatki, który przechodziłam bardzo ciężko i wszystkim dałam się we znaki, a drugi bukiet chciałabym wręczyć mężowi:za cierpliwość do mnie, za moje fochy, za moje przypalone obiady. Kocham go

 • Dominika Cz.
  8 marca 2014 at 23:15

  Chciałabym aby jeden z bukietów trafił w kochające ręce mojej mamy. Będę bardzo szczęśliwa, gdy ona ucieszy się z takiej niespodzianki. Zasługuje na to, ponieważ jest najwspanialszą kobietą pod słońcem. Kocha jak nikt inny. Słowami nie potrafię wyrazić jak jestem jej wdzięczna za każdy kolejny dzień. Po prostu ją kocham i wiem, że zasługuję na wszystko co najlepsze. Także na ten bukiet 🙂

 • Kazimiera
  9 marca 2014 at 16:24

  Cóż będę się rozpisywała, mężowi kwiaty bym podarowała
  jest przystojny i szarmancki oprócz tego elegancki.
  Czasami przyniesie dla mnie piękne kwiaty
  ciepły uczuciowy chociaż nie bogaty,
  lecz bogactwo duszy przeogromne ma
  i już trzydzieści lat nasza miłość trwa.
  Gdy trzeba posprząta, zrobi też zakupy,
  a na obiad smaczne co? Leniwe kluchy.
  Kiedy źle się czuję kładzie do łóżeczka
  i dba jakbym była ciągle panieneczka.
  Nie boi się niczego, pewnie przy nim się czuję
  IDEAŁA Kazika prawdziwie miłuję! 🙂

 • Kinga
  9 marca 2014 at 20:01

  To ja powinnam wygrać bukiet dla swego męża, bo nasze małżeństwo jest przekręcone o 180 stopni, gdyż:
  – to on w naszym związku kocha kwiaty i hoduje je na potęgę na naszej działeczce
  – to on króluje w naszej kuchni a ja natomiast kocham majsterkować w piwnicy
  – ja kocham typowo męskie pasje i zajęcia a on typowo damskie począwszy od szydełkowania
  Pomimo to jest 200% mężczyznom i czasem naprawdę zachowuje się jak typowy facet który od 37 stopniowej gorączki już umiera 😉
  On uwielbia dostawać kwiaty a ja częsci do auta i dlatego pragnę wygrać dla niego w tym konkursie i podarować owy bukiet, ktory go napewno uszczęśliwi 🙂

 • Tomasz
  9 marca 2014 at 20:18

  Powinienem wygrać ten bukiet dla mej dziewczyny, bo ona jest jak kwiat, który rozkwita od dnia naszego poznania coraz coraz bardziej i dlatego chciałbym jej podarować bukiet wygrany w tym konkursie jako symbol jej piękna, które mogę podziwiać każdego dnia z nadzieją, że będzie tak już na zawsze.

 • Klaudia
  9 marca 2014 at 21:59

  Chciałabym wygrać bukiet dla Niego, ponieważ zawsze to ja otrzymuję je od Niego. Tym razem w ten piękny sposób jakim niewątpliwie jest wręczanie kwiatów chciałabym Mu wyznać jak bardzo ważną osobą jest dla mnie i że pomimo upływających lat razem nic się nie zmienia a moje uczucie do Niego wciąż rośnie i staje się jeszcze silniejsze, bo jest Największym szczęściem jakie mnie w życiu spotkało.Chciałabym mu również powiedzieć tym dziękuję za godziny spędzone przy moim łóżku, za siłę, którą mi daje w walce z chorobą za nadzieję oraz szansę na wspaniałe chwile pomimo moich ograniczeń.

 • Arek
  9 marca 2014 at 23:36

  Za każdy z ( już niedługo ) 730 dni, w których sprawiła, że pewien niespecjalny chłopak czuje się największym farciarzem na Ziemi 🙂

 • Jacek
  10 marca 2014 at 08:05

  To było ponad 3 lata temu, ale pamiętam ten dzień jakby był wczoraj. Nic nie szło tak jak trzeba. Przepadło zlecenie, na które liczyłem, klient nie przysłał obiecanego przelewu, przegrałem przetarg, a samochód postanowił zastrajkować. I jeszcze to… Zadzwoniła dziewczyna, z którą się spotykałem przez jakiś czas, a z którą niedawno temu się rozstaliśmy, i oznajmiła, że jest w ciąży. Właśnie się o tym dowiedziała, a że ciąża zagrożona to jedzie do szpitala. To był tego dnia dla mnie gwóźdź do trumny. Myślałam tylko o tym, że wszystko wali mi się na łeb i że gorzej być nie może. Nie pojechałem wtedy do niej… Ani później. Po prostu stchórzyłem. Gdy parę dni później kolega zaproponował mi dobrze płatną pracę za granicą, nie wahałem się ani chwili. Spakowałem się i wyjechałem nie oglądając za siebie.
  Mój syn ma prawie 3 lata. Spędzam z nim ile czasu się da, na szczęście jego mama to wspaniała kobieta i nie robi problemów z naszymi spotkaniami, chociaż wiem, że ma mnie za nic nie wartego gnojka. Tymi kwiatami chciałbym jej za to podziękować. Nie zdołam jej nigdy w życiu przeprosić za to co zrobiłem, ale to, że pozwala mi bym porządnym facetem w oczach naszego dziecka to najwspanialsze co mogła zrobić dla nas obu.

 • Marek
  10 marca 2014 at 08:49

  Moja ukochana uwielbia tulipany, więc tak piękny bukiet by ją uszczęśliwił. Zasługuje na niego, bo jest cudowna. Chciałbym zobaczyć radość w jej oczach, gdy go dostaje.

 • Jacek
  10 marca 2014 at 09:45

  Bukiet dla mojej ukochanej,
  która jest niczym piosenki śpiewanie,
  radosna o poranku, ciepła wieczorami
  tulipanów moc dla niej, tylko dla niej…
  Od blisko 15-stu lat ze mną dzieli swą dolę
  przeszliśmy niejedno, odebraliśmy życia szkołę,
  może nas zmieniła ta walka o życie,
  może nauczyła działać w wielkim sprycie,
  ale jednego zmienić się nie daje –
  miłości co pozwala wierzyć w nasze obyczaje,
  ciepła naszych dłoni, słów bezkresnych morza..
  bo gdy ona jest obok, błyszczeć chcę niczym zorza..

 • Kasia
  10 marca 2014 at 12:06

  Dla Niego.
  Bo kiedy dostał w pracy niewielką nagrodę kupił mi chyba najpiękniejszego w mieście storczyka.
  Należy mu się, chociaż raz coś ode mnie, żeby poczuł się doceniony, lekko połechtany. Za to, że nigdy mnie nie krytykuje, nawet gdy ja bywam złośliwa i nieznośna, za to, że jest moją podporą i że zawsze mnie wspiera, za jego mądrość i rozżarzone serce ukryte w „męskiej kapsule”.

 • Marcin W
  10 marca 2014 at 12:29

  Dla Niej.
  bo jest początkiem mojego nowego ja,
  bo jest moim dopełnieniem,sensem,wiarą w ludzi.
  Bo nikt jak Ona, nie potrafi utemperować mojej buty i złości,
  nikt jak Ona nie wychowałby naszej córki – gdy patrzę na jej miłość i codzienne poświęcenie – to chociaż czasem brakuje mi odwagi by jej powiedzieć jak ją podziwiam, to chciałbym ją obsypywać za to kwiatami każdego dnia…

 • Daria
  10 marca 2014 at 14:26

  taki bukiet to idealny prezent … moj ulubiony kolor… wiele jest okazji by podarowac te oto kwiaty… niewazne jaki.. wazne aby wywolywal usmiech osobie ktora zostala nim obdarowana… 😉 najwiekszym prezentem jest dawac prezenty 😉

 • Anna
  10 marca 2014 at 18:42

  Zdecydowanie potrzebuję bukietu dla mojej Mamy ze specjalną dedykacją, ponieważ jest dla mnie niczym najlepszy szyfrant i zawsze łamie kod do mojej złożonej osobowości, a przy tym niczym latarnia morska wskazuje drogę we wzburzonym morzu życia. 🙂 A poza tym ostatnio miała troszkę gorzkich perypetii zdrowotnych, także chciałabym bardzo osłodzić Jej każdy kolejny dzień, a bukiet kwiatów świetnie się do tego nadaje! ( tak na dobry początek).

 • Ewa
  10 marca 2014 at 20:07

  Nigdy… Nigdy bym na to nie wpadła by męża obdarować kwiatami. A przecież on mi je daje sprawiajac tym tyle radości! To genialne! Bukiet dla Kochanego poproszę!

 • Nulek
  10 marca 2014 at 21:07

  Bukiet dla niej – gdybym go wygrała – wylądowałby w nietypowym miejscu. NA CMENTARZU. 17 marca przypada rocznica urodzin mojej ukochanej babci. Pierwsza, podczas której babci nie będzie już z nami. Chciałabym położyć te kwiaty na jej grobie, żeby z góry – a wierzę, że na mnie stamtąd patrzy, bo czuję jej opiekę i wsparcie – mogła się nimi pozachwycać.

  Babcia uwielbiała tulipany. 🙂

 • Natalia
  10 marca 2014 at 21:27

  Choć uważam, że cudownie jest dostawać praktyczne prezenty, to sama chętnie obdarowałabym swojego mężczyznę kwiatami. W końcu może to skłoniłoby go to do obdarowania mnie tak niepraktycznym – nietrwałym upominkiem. Mimo, że różowe żelazko przetrwa lata, to jakoś nie zawsze nasuwa romantyczne skojarzenia. Kwiaty natomiast przez kilka chwil istnienia będą po TYLKO i AŻ romantyczne.

 • mika19
  10 marca 2014 at 22:43

  jak nie ja to kto?;)

 • Jan
  10 marca 2014 at 23:30

  Tereso, mój cudowny kwiecie
  jesteś najpiękniejsza na całym świecie!
  Magicznym wdziękiem mnie czarujesz,
  wspaniałym zapachem ujmujesz.
  Twój uśmiech mnie zachwyca,
  w Tobie tkwi piękna tajemnica.
  Każdego dnia szarej rzeczywistości kolorów dodajesz,
  sprawiasz, że świat pełen magii się staje.
  Tak bardzo kocham Ciebie,
  Ty jesteś moim słońcem na niebie!
  Przy Tobie uśmiecham się radośnie,
  bo problemy uciekają gdzie pieprz rośnie!
  Dzięki Tobie odlatuję do pachnącej krainy tulipanów i bzów,
  Ty jesteś kobietą moich marzeń i snów!
  Jesteś moim całym życiem,
  moim serca biciem!
  Towarzyszysz mi przez te wszystkie lata,
  będę Cię kochał aż do końca świata!
  Za to wszystko Ci serdecznie dziękuję,
  dlatego Tobie ten bukiecik podaruję!

 • Anna
  10 marca 2014 at 23:46

  K – Kocham tak bardzo Ciebie
  R – Razem z Tobą jest mi jak w niebie
  Z – Zwykłą, szarą rzeczywistość kolorujesz
  Y – Yes! Po prostu do krainy marzeń odlatuję
  S – Staję się lekka jak motylek
  Z – Z Tobą łapię szczęścia chwile
  T – Tylko Ty niczym czarodziej, uśmiech na mej twarzy powodujesz
  O – Ogień miłości w moim sercu wywołujesz
  F – Fantastyczny facet o którym marzę i śnię, któremu bukiecik podarować chcę!

 • Teresa
  10 marca 2014 at 23:58

  Mój mężczyzna o mnie dba,
  za to bardzo kocham go każdego dnia.
  To książę na białym koniu, przy którym życie bajką się staje,
  on sprawia, że szara codzienność tęczowych kolorów dostaje!
  Jesteśmy już ze sobą tyle lat
  i mimo to cały czas kładzie mi u stóp cały świat.
  Dlatego chciałabym mu z całego serca podziękować
  i ten oto bukiet podarować!

 • dominika2103
  7 marca 2015 at 22:20

  8 marca to święto kobiet, pomimo tego mój mąż pomimo tego, że nie posiada fizycznych aspektów bycia kobietą staje się nią, gdy tylko zaistnieje potrzeba wyręczenia matki karmiącej z jej całodobowych obowiązków i tak gdy trzeba zakłada fartuch i gotuje i świetnie mu to wychodzi, podczas kąpieli z dziećmi czuje się jak ryba w wodzie, a karmienie wychodzi mu idealnie -oczywiście z butelki, z żelazkiem równie dobrze się prezentuje jak z hantlami. I właśnie dlatego powinien otrzymać bukiet,w dowód wdzięczności za uczynienie moje życia łatwiejszym.

skomentuj

Hafijaski – podcast

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.